Grábnerovi se zapalují lýtka. David sabotuje práci, aby mohl jít s Hankou na skleničku

Kde je konec asexuálnímu Davidovi Grábnerovi, který myslí celý den jen na zuby? Svůdná medička Hanka v něm totiž otevřela jistou zvědavost. Rozhodne se o ní dozvědět něco víc, ale narazí. Podívejte se na ukázku.
Svatby v Benátkách – David balí Hanku

Málokdo by si pomyslel, že zrovna Davida Grábner se trochu zapomene v pohledu krásné a nebojácné praktikantky v jeho ordinaci. Hanka se ve své mladičké nerozvážnosti ničeho nebojí a do všeho jde po hlavě. Miluje flirtování a nebojí se ho použít ani na Davida Grábnera, který má doma těhotnou manželku Lenku.

David obdivuje její přednosti, ale Hanka ho překvapí

Do jeho života tím, že s ním je celý týden zavřená v jedné ordinaci, už totiž tak trochu zasáhla. Ví o jeho tajemství, že bude vychovávat nemanželské dítě. A za to ho podle svých slov obdivuje. Na tom by nebylo nic moc špatného, v případě, že by jejich vzájemné obdivování (pamatujete si na to, jak David obdivoval její ženské přednosti, když ji uviděl polonohou?) nezašlo někam dál.

Vzpomínáte na tuto scénu?

Svatby v Benátkách - Hanka se svléká

Jenže David se rozhodl, že zajde. Dokonce tím ohrozil o svoje profesionální chování, sabotoval práci, aby mohl jít s Hankou na skleničku. Ta ho ovšem pěkně překvapila.

Podívejte se na video, které najdete nhaoře v obrázku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama