Hrát číšníka je pro mě novinka, říká lamač dívčích srdcí Ondra Havel

Před kamerou není Ondra Havel žádný nováček, natáčí už odmala. V primáckém seriálu Svatby v Benátkách hraje menší roli brigádníka Radka v baru Corrida. A role číšníka je pro něj novinka.
Ondra Havel

Radek Novák (Ondra Havel) se dostal do baru jako výpomoc za Honzu (Štěpán Krtička). Pokud sledujete seriál pravidelně, možná jste ho tam už zaznamenali jako kluka z dětského domova, který se chtěl ženit, ale zjistil, že si chce vzít svou nevlastní sestru. Když nastoupil na výpomoc do Corridy, ze začátku z něj byla majitelka nešťastná, protože mu všechno padalo z rukou.

Hraní s velkými herci

„Paní šéfová, kterou hraje Věra Formanová, je docela razantní, naopak José je pohodový šéf, stejně jako Pavel Řezníček, který Josého hraje. Číšníka jsem nikdy nedělal, takže to pro mě bylo trochu nové, ale už jsem se naučil nosit kafe tak, abych ho nevylil. Radek momentálně nezažívá žádné zásadní momenty, on spíš jen nenápadně přihlíží, co se kolem něj děje. Sklidí nádobí ze stolu, roznese kafe a pití a zase nenápadně odejde za bar. Jednou jsem točil scénu, při níž jsem rozbíjel sklo. Jeden střep se odrazil a poranil mě na ruce,“ říká Ondra Havel.

Svatby v Benátkách - Pavel Řezníček a Ondra Havel
Svatby v Benátkách - Pavel Řezníček a Ondra Havel
archiv Prima

Nejen herec, muzikant, ale i moderátor

Natáčení je jen zlomek z toho, čím se Ondra Havel zabývá. Kromě různých seriálových rolí ho znají také fanoušci muzikálu Děti ráje nebo kapely New Element, uvádí pořad pro děti, moderuje v rádiu i na hudební stanici. O studiích DAMU prý zatím nepřemýšlí. „Baví mě všechno a jsem rád, že mám možnost zpívat, hrát, moderovat, že můžu skloubit všechno dohromady,“ říká mladý herec a zpěvák.

V Corridě Ondru Havelku uvidíte v úterý na Primě ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama