Jak to je mezi Olgou a Filipem teď? Podivně!

Olga přišla pozvat paní Krejzovou na svou svatbu. Ve dveřích se potkala s Filipem. Jak vypadá jejich vztah teď? Filip se nedávno přiznal, že Olgu vlastně stále ještě miluje. Krásná blondýna tak nejspíš bude Filipova famme fatale.
Svatby v Benátkách – Filip a Olga si promluvili

Už se dlouho nestalo, aby se Olga s Filipem Krejzou, s kterým jí pojil dlouhý, tajný milostný vztah, potkali takto osamotě. Filip Krejza ji přivítal u něj v obývacím pokoji a Olga se cítila tak trochu v ohrožené pozici. Moc dobře ví, že Filip ji má stále ve svém srdci. Jejich dramatický vztah založený na neschopnosti se rozhodnout, zda Filip opustí manželku, u obou z nich zanechal velké šrámy.

Jejich konverzace se tak z oficiálního povídání rozvedla i na to, zda je Filip šťastný. Mladý podnikatel se Olze svěřil, že začíná chodit s Kamilou. S ženou, jež shodou okolností odloudila Olze Romea. Není proto divu, že se Olga neubránila mírnému úšklebku.

Polibek na rozloučenou však Olga nakonec odmítla. Nabízí se otázka, zda je to u Filipa stále ještě láska, nebo jen nežný sentiment ke své bývalé lásce.

Svatby v Benátkách uvidíte v úterý ve 20. 15 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama