José nepožádal Olgu o ruku poprvé! Pamatujete si na jeho první pokusy Olgu dostat?

"Když spolu máme děti, tak jsem myslel, že bychom se měli vzít." Tak takhle se, pánové, o ruku nežádá. Druhý pokus Josého už byl daleko romantičtější a promyšlenější. Vzpomínáte si ještě, jak to vypadalo poprvé?
Svatby v Benátkách - José a Olga na dvorku

Vztah Olgy a Josého začal velice nečekaně, ale nabral hodně rychlé obrátky. A to se říká, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš. Vypadá to, že tento "druhý vstup" se Olze konečně vyplatil a humorné je, že historie se opakuje. Proč? První společný večer Josého a Olgy před deseti lety měl jeden krásný následek – jejich dvojčata. Prvních pár společných nocí v momentálním vztahu malíře a podnikatelky mělo za následek úplně to samé. Olga čeká miminko.

Druhý pokus je někdy lepší než první

To by mohlo být pravidlo pro Josého. Druhý pokus žádání o ruku v jeho případě proběhl daleko lepším způsobem: "Takže Olinko, matko všech mých dětí, já se tě ptám, jestli si mě chceš vzít?" zeptal se nervózní José poté, co na svou těhotnou přítelkyni vytvořil takovou malou boudu. Olga si svůj prstýnek totiž musela najít. A našla ho ve svém drinku! Video najdete nahoře v tomto článku.

První pokus proběhl v době, kdy se José dozvěděl, že dvojčata jsou jeho, Olga ho však do svého života nechtěla. Temperamentního Josého odmítala dost nevybíravým způsobem, přestože si ho děti ihned zamilovaly. Jeho první žádost o ruku vypadala dost prakticky. Ani jeho prvotní pokusy Olgu k sobě přilákat, nevyšly. Olga drsně odolávala.

Podívejte se na scény:

Svatby v Benátkách - José zve na rande
Svatby v Benátkách – José Olze vyznal lásku

Svatby v Benátkách – José požádá Olgu o ruku

 

Pamatujete si na to, jak Olga Josého neustále odmítala? Připomeňte si její cestu životem s muži:

Olga a její muži

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama