Kája má pro Andy nepříjemné překvapení, prozradila Gabča Heclová

Když se seriálová Andy zamiluje, nikdo s ní nepohne. Andy za sebou pálí mosty a nekouká za sebe. Minulost už nepotřebuje, stejně jako teď momentálně Káju, kterého opustila kvůli staršímu režisérovi. Kája se ovšem pomstí, to nám prozradila Gábina Heclová během rozhovoru.
Svatby v Benátkách - Gábi Heclová prozradí, co bude dál

Gabriela Heclová, to je jedna z tváří Svateb v Benátkách. Hraje náctiletou Andy, která má už nějaký ten průšvih za sebou. Není se co divit, ani její rodiče (Marika a Ivan) nemají svoje životy zcela vyřešené, i když teď jsou konečně spolu, což si Andy moc přála.

Co se stane s Kájou?

Gabča nám prozradila, že studuje hereckou konzervatoř a momentálně se těší na hodiny stepu. O své seriálové postavě Andy říká, že je to ještě velké dítě. "Dlouho jsem si o ní myslela, že ji rodiče dají do internátu, Andy ale klidně může skončit i těhotná. Je to takový ten typ sedmnáctileté holky, " vysvětluje nespoutaný duch své seriálové postavy.
Sama herečka je ovšem na první poslech dospělou a hlavně ambiciózní ženou. Podívejte se na rozhovor, protože Gábča nám prozradila, jak to bude mezi Andy a Kájou dál.

Jakou pomstu chystá Kája pro Andy, na to se můžete těšit už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama