Lenka vyhrožuje Davidovi. Myslíš si, že mě máš jistou?

Když minulý týden přišel Viktor Brom s prosíkem, že se chce k Lence vrátit, byl to opravdu šok. Lenka také nevěděla, jak má Bromovi na jeho žádost odpovědět. Bude zvažovat, že se k němu vrátí? Teď však řekla celou pravdu Davidovi.
Davidův syn rozpláče Lenku.
Davidův syn rozpláče Lenku.
archiv Prima

Ještě před pár měsíci byla zamilovaná až po uši do Viktora, který ji v nešťastné situaci nechal. Zůstala těhotná a její bývalý přítel se rozhodl ji překvapit svatbou. Lence pak dlouho trvalo, než se odhodlala říct Davidovi pravdu. Ten to po počátečních krizích přijal a rozhodl se vychovávat dítě svého bývalého nejlepšího kamaráda.

Viktor přislíbil, že se o dítě nebude zajímat, teď však náhle obrátil. Lenku atakuje desítkami SMS a jeho nekonečné volání ukončil ve chvíli, kdy si na ni počkal večer před domem. Viktor chce Lenku zpět a chce vychovávat jejich dítě.

David přijme svůdnou studentku stomatologie
David přijme svůdnou studentku stomatologie
archiv Prima

Lenka žárlí, a tak řekne pravdu

Lenka nic Davidovi neřekne, dokud se v ordinaci neobjeví sexy praktikantka. Lenka je žárlivý typ, a tak je oheň na střeše. Během večeře Davidovi řekne, co se v jejím životě právě teď děje. David má Viktora už plné zuby.

Svatby v Benátkách – Myslíš si, že mě máš jistou?

Jak zareaguje dál?

To uvidíte dnes ve svatbách v Benátkách na Primě ve 20. 15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama