Miminko v seriálu: Davidův Tomášek je ve skutečnosti Natálka

David Grábner s Lenkou si nedávno přivezl ze seriálové porodnice jedno seriálové miminko. Malý chlapeček momentálně Lence tak trochu cuchá nervy, ve skutečnosti je ovšem všechno jinak. Tomáška hraje holčička!
Svatby v Benátkách – Tomášek je holčička!

Martin Kraus hraje seriálového zubaře Davida Grábnera, který se musel vyrovnat s tím, že jeho prvorozené dítě nebude tak úplně jeho. Může za to tak trochu zamotaný vztah k jeho partnerce Lence, která se na pár chvil sblížila s jeho seriálovým kamarádem. Viktor je sice otcem dítěte, David za malého Tomáška ovšem převzal veškerou zodpovědnost.

Jak nám však Martin Kraus v rozhovoru prozradil, malého Tomáška hraje holčička. V praxi natáčení nejen seriálů se většinou využívají miminka – dvojčátka. Pro případ, kdyby jedno bylo rozmrzelé nebo nemocné. Svatby v Benátkách však darovaly nejmenší roli vůbec jen malé holčičce, která se jmenuje Natálka.

Svatby v Benátkách - Martin Kraus a malá Natálka
Svatby v Benátkách - Martin Kraus a malá Natálka
archiv Prima

"Natálka má nádherné oči, je moc hodná a všechno okolo ní ji zajímá. Je skvělá, " rozplývá se herec, který s ní poslední dobou hraje ty nejdůležitější herecké scény. Sám Martin si už opravdovou roli otce shodou okolností vyzkoušel, v září se mu s jeho dlouholetou přítelkyní narodil chlapeček Jakub.

Podívejte se na rozhovor.

Poslední dva díly druhé série Svateb v Benátkách uvidíte příští týden v úterý a ve čtvrtek na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama