Na Karla Zeleného leze jaro? Někomu se tu zapalují lýtka...

Že vám není už dávno dvacet let, ještě neznamená, že skončilo všechno. Svatby v Benátkách poukazují i na to, že mezi staršími lidmi existují milostné vztahy. Lýtka se třeba velice galantně zapalují právě krejčímu Karlovi Zelenému.
Karlovi se zapalují lýtka, pozve Helenu na večeři
Karlovi se zapalují lýtka, pozve Helenu na večeři
archiv Prima

Když Karel Zelený poprvé viděl Helenu Jánskou na svém místě ve chvíli, kdy se vrátil po dlouhé nemoci, nemohl uvěřit vlastním očím. Vypadalo to, že o práci ho mezitím připravila drobná blondýna. Karel si to vysvětlil po svém. V ten moment sám sebe viděl jako nezaměstnaného. Trvalo dlouhou dobu, než se Olze a Lole povedlo Karlovi vysvětlit, že ho nikdo o práci nepřipravil, Helena měla být pouze jako výpomoc.

Z negativního vztahu k Heleně se však v meziobdobí vyklubal pěkný profesní, ale i přátelský vztah. V gentlemanském stylu se ti dva scházejí i po práci na skleničku. Právě nevídané gentlemanství Karla Zeleného tak trochu diváky a divačky mate.

Ptáme se sami sebe, kde končí jeho nevídaná slušnost a začíná opravdové zalíbení?

Jedním z vodítek může být i to, že paní Krejzové, s kterou teď žije, zalhal o večeru stráveném s Helenou. Chystá se tady však něco víc?

Svatby v Benátkách – Karlovi se zapalují lýtka

Co myslíte vy? Napište nám do komentářů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama