Naše cesty jsou divoké, ale jsme profesionálové, říká Petra Faltýnová o natáčení s Leošem Marešem

"Náš vztah je takové carpe diem," říká Petra Faltýnová, která hraje se svým (ex?) partnerem ve Svatbách v Benátkách. Jejich seriálový příběh je podezřele podobný jejich soukromí, ale oba dva tvrdí, že je smyšlený. Co nám Petra prozradila dál?
Svatby v Benátkách - Petra Faltýnová mluví o životě a o roli

2. vicemiss roku 1998 a modelka Petra Faltýnová nám dala exkluzivní rozhovor, kde prozradila, jak je to s natáčením seriálu Svatby v Benátkách a mnohem víc. Petra sice před kamerou stála, ale nikdy ne jako herečka. To poprvé prolomila až role v Cestách domů. Nyní ji můžou diváci sledovat ve Svatbách v Benátkách. Většina lidí se shodne na tom, že tato pohledná modelka má před kamerou přirozený projev, Petra se však do hraní nehrne: "Určitě se nechci plést profesionálním hercům do byznysu, myslím si, že na to ani nemám. Díky režisérovi Jánu Novákovi, který ví, co chce a dovede vysvětlit, jak to zahrát, to bylo poměrné snadné a bavilo mě to," říká Petra.

Petra ve své roli hraje samu sebe, tedy slavnou Petru Faltýnovou, která poslední dva roky plní bulvární deníky svým bouřlivým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Oba dva se shodují na tom, že příběh je úplně smyšlený. Leoš Mareš k tomu dodává trochu více vysvětlení.

Sluší jí to:-)
Sluší jí to:-)
archiv Primy

Petra minulý týden oznámila médiím, že se s Leošem Marešem rozešli. V rozhovoru tuto zprávu přešla s vysvětlením, že jejich cesty jsou divoké: "My jsme s Leošem naprosto v pohodě. Myslím si, že můžu mluvit i za něj. Nás vztah je takový carpe diem, cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Jsme přátelé a domnívám se, že během dalšího natáčení problém nenastane, hlavně jsme oba dva profesionálové."

Podívejte se na rozhovor.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama