Podívejte se do zákulisí natáčení s Martinem Krausem

Tento týden jste na Primě viděli 52. a 53. díl Svateb v Benátkách, který byl plný zvratů. Nejen, že se Filipova Eliška vrátila z Afriky, ale Viktor se rozhodl vrátit k Lence. Podívejte se na to, jak vypadalo natáčení. Tentokrát hlavně ze zubařské ordinace.
Čtená zkouška před scénou
Čtená zkouška před scénou
archiv Prima

Návrat Elišky domů byl pro mnohé šokem. Kromě toho se  Eliška úplně změnila. Filipova manželka po africkém dobrodružství působí daleko sebevědoměji a je zase o něco krásnější. To ve Filipovi možná probudí další chuť dát jejich manželství dohromady.

Podobné pocity zažívá i zubař Viktor Brom, který se po sto letech objevil v Benátkách, aby odprosil Lenku. Viktor se chce vrátit zpátky. Chce vychovávat jeho dítě s Lenkou.

Zákulisí natáčení

V zákulisních fotografiích uvidíte hlavně natáčení scén z ordinace. Třeba ve chvíli, kdy Bob Klepl alias Dr. Jonáš zjišťuje, že ho natáčela skrytá kamera a video je už na internetu. V zákulisí uvidíte hlavně režiséra Svateb v Benátkách, Jána Nováka, který udává svým hereckým kolegům rady, jak na zahranou scénu.

Na dalších fotkách uvidíte i Jiřího Dvořáka, který hraje v seriálu herce a v čekárně ho potká jeho věrná fanynka, kterých jeho seriálový Ivan mnoho kvůli svému kutilskému pořadu v televizi.

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte na Primě v úterý ve 20. 15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama