Proč byla Olga tak dlouho sama? Zeptali jsme se na důvod Filipa Blažka

Olga je krásná blondýna, úspěšná podnikatelka a matka dvou dětí. Přesto ji chybí jedna věc. Lásku sice rozdává, ale málokdy ji dostává zpátky. A takových třicetiletých žen v české společnosti je daleko víc. My jsme se zeptali, co si o tomhle tématu myslí Filip Blažek, představitel Romea.
Rozhovor – Filip Blažek o Olze

Olga během první a druhé řady měla ve svém srdci dva muže. Filipa, který ji neustále lhal a sliboval hory doly, a milovníka žen Romea, jenž ji sice miloval, ale osud a hlavně jeho nevyřešená minulost jejich lásce příliš nepřála.

Hora nápadníků nemusí přinést lásku

Že by měla Olga Drozdová málo nápadníku, to se také říct nedá. Krejčí Karel Zelený jí platonicky zbožňuje skoro jako svou dceru a temperamentní José, nevycválaný navrátilec ze Španělska, se o ní pokoušel všemi různými romantickými gesty pěkně dlouho. Olga dlouho odolávala.

Petru do seriálu oblékala Taťána Kovaříková
Petru do seriálu oblékala Taťána Kovaříková
archiv Prima

Momentálně je tahle pohledná maminka dvojčat už poměrně dlouho sama, partnera, o kterého by se mohla opřít, stále nemůže najít. V čem to vězí, když má v životě v podstatě naprosto všechno? Je krásná, chytrá a finančně zabezpečená. Jen ten muž jí chybí. Pravdou je, že takových žen jako je hlavní seriálová postava Svateb v Benátkách je ve společnosti čím dál tím více.

My jsme se zeptali Filipa Blažka, seriálového Romea, co si o této problematice myslí.

Podívejte se na video- rozhovor:

 

Připomeňte si také její milostné eskapády s muži:

Olga a její muži
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama