Radek byl hlavní motivací, proč mít vlastní divadlo, prozrazuje Hana Gregorová

Seriálová Libuše Drozdová se snaží svého syna Ivana tak trochu uvrtat do svého životního snu. Když nemá Ivan hereckou příležitost, co takhle si tu příležitost vytvořit sám? Hana Gregorová má však s vlastním divadlem bohaté zkušenosti. Doporučila by to doopravdy?
TSM Hana Gregorová 2

Když seriálového Ivana znovu zabili v seriálu, Ivan upadl do hluboké deprese. Pro pražského herce nastalo znovu období sucha. Období, kdy nezvoní telefony a nejsou tedy ani žádné nabídky na práci. Ivan marně čeká na nějakou televizní roli a přehodnucuje svůj život. Protože nemá práci, ale také ani ženu.

Do jeho strastiplného období se vložila jeho matka Libuše, kterou hraje Hana Gregorová. Ta po úmrtí svého manžela Radka Brzbohatého, převzala celé divadlo pojmenované po něm. Zatímco seriálová postava Hany Gregorové touží po jakémkoliv kulturním zážitku a z celého srdce podporuje syna Ivana ve své herecké profesi, v reálném životě by nikomu zařídit si svoje vlastní divadlo příliš nedoporučovala. Proč?

"V seriálu je to hlavně proto, že by se Libuše chtěla nějak realizovat. Ale v reálném životě bych opravdu řekla ne, jsou to hrozné starosti. Kdo nezkusil, tak neví, co to obnáší," prozradila nám Hana Gregorová.

Svatby v Benátkách – Hana Gregorová o divadle

Hlavní motivací, proč divadlo zakládat byl hlavně sám Brzobohatý, který si mít divadlo moc přál. "Po odchodu Radka tu káru sice táhnu dál, ale ta hlavní motivace odešla s ním, " svěřila se.

Jak to bude pokračovat s Ivanem a nápadem mít divadlo? Sledujte Svatby v Benátkách každé úterý a čtvrtek!

Ivan je také pěkné kvítko, vzpomínáte na tuto scénu?

Svatby v Benátkách – Rvačka Ivana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama