Svatby v Benátkách se budou točit okolo soutěže Prostřeno!

Co uvidíte už ve čtvrtek ve Svatbách v Benátkách? Můžeme vám prozradit, že spoustu nových vztahových komplikací a zákrut. Svatby v Benátkách jsou zkrátka taková emoční horská dráha. Jak to zvládne Ivan s mladou a ambiciózní herečkou? A co bude s Lenkou a jejím novým vztahem?
A flirtuje?
A flirtuje?
archiv Prima

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte už ve čtvrtek na Primě ve 20.15. Minulý díl nastolil několik otázek, na které dostanete odpověď.

Jak to bude s Lenkou a jejím novým vztahem? Lenka je z nového vztahu s Bromem nakonec velice rozpačitá. Poté, co ji Eliška promluvila do srdce, má na svého nového zubaře několik otázek. Dr. Brom však odpovědi nedává. Lenka už je věku, kdy by chtěla minimálně začít budovat nový vztah. Půjde to ovšem se záletným Bromem? David Grábner jí také neulehčuje situaci. Neodpustí si zmínit se i svým pacientům, že Lenka už má v osobním životě jiného pana doktora. Brom však kličkuje, jak může...

Prostřeno, prostři se!

Zatím celá Špička žije tím, že Alois vyhrál konkurz do kulinářské soutěže Prostřeno! Ta je známá tím, že kolikrát jde o vaření až v poslední řadě. Alois se momentálně snaží vymyslet to nejlepší menu, které dokáže uvařit. Celá rodina pak funguje jako pokusný králík, kdy si na nich Alois zkouší různá jídla. Zároveň dostává rady, jak vlastně Prostřeno! funguje.

Svatby v Benátkách – Co uvidíte ve třicátém prvním dílu?

Marika se však jako jediná ochutnávání neúčastní. Už jí leze všechno krkem. Hlavně Ivan, kterého zase načapala v objetí s jinou ženou. Tentokrát je to mladičká ambiciózní herečka, jež neváhala za Ivanem odjet rovnou na statek ke Drozdovým. Ivan se rozhodne jí nepodlehnout, ale vypadá to, že její dívčí kouzlo ho zcela zlomí. Už zase...

Dopadne konečně cikánská svatba?
Olga už si snad myslela, že pravá cikánská svatba kvůli všem dramatům nakonec nikdy nedopadne. Díky bohu se mýlila. Ale nebyla by to svatba v Benátkách, aby se i zde něco nepřihodilo. Podívejte se do fotogalerie a pochopíte.

Svatby v Benátkách uvidíte na Prima love ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama