Svatby v Benátkách slaví jeden rok! Podívejte se na top svatební scény

Svatby v Benátkách v březnu oslaví jeden rok natáčení. Za poslední rok jste také mohli vidět několik povedených svatebních scén. Začínali jsme s dramatickou scénou Andrei Verešové, ale Olga s Lolou zařizovali dokonce i svatbu nudistům! Podívejte se na ty nejlepší scény!
Lenka a David
Lenka a David
archiv Prima

V březnu loňského roku klapla první klapka nového seriálu Svateb v Benátkách. Zatímco sympatická Petra Hřebíčková s hlavní seriálovou postavou Olgou Drozdovou na Primě začínala, do televizního kolotoče znovu naskočila Alice Bendová v roli Loly Brajčič stejně jako Pavel Řezníček, který hraje charismatického umělce Josého. Pavla Řezníčka jste mohli vidět na Primě už v seriálu letiště.

Změny během prvního roku:

Všechny postavy za ten rok natáčení prošly obrovskou změnou. Vztahy se v se v seriálu vyvíjely někdy dramaticky, jindy humorně. Ivan, herec, přišel o všechno a hlavně o svou manželku Mariku. Hlavní postava Olga stále hledá svého nejmilejšího, protože s Filipem jí to nevyšlo a Romeo, s kterým byla dokonce zasnoubená. ji velice zklamal. Lola se stihla dokonce rozvést.

Svatby v Benátkách – 5 otázek na druhou řadu

David se stal oficiálně otcem svému utajovanému devatenáctiletému synovi, stejně tak jako ve druhé řadě bude otcem syna Lenky, kterého přijme za své.

José lásku k Olze vyměnil hlavně za svoje milovaná dvojčata a z chaotické práce malíře přesedlal na vedení svého baru Korida.

Top svatební scény

Během těchto změn jste mohli vidět i zábavné scény přímo ze svateb. Bývala miss a modelka Andrea Verešová se málem nechala upálit, ale mohli jste vidět i svatbu, kde na sobě nikdo neměl ani jeden jediný kousek oblečení:

VIP - Svatby v Benátkách slaví 1. rok

Podívejte se do zákulisí natáčení svatby Lenky a Davida:

David netuší, že Lenka je těhotná

Jak se natáčela svatba Davida a Lenky? Byli jsme u toho!

Podívejte se na ty nej okažimky v životě Olgy:

Olga a její muži
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama