Velká anketa: Má jít Lola na potrat?

Milánek tak dlouho Lolu přemlouval, aby spolu měli dítě, až Lola opravdu otěhotněla. Lola je z jiného stavu naprosto nešťastná. Dítě nikdy nechtěla. Měla by podle vás jít na potrat?
Alice Bendová si zahraje majitelku svatebního salonu
Alice Bendová si zahraje majitelku svatebního salonu
archiv Prima

Lola Brajčič je hlavně tvrdá byznysmenka, která vždy snila o velkém světě. Má ráda výstřednost a výstřední život. Do jejího životního stylu ovšem nikdy nepatřila myšlenka mít děti vlastní. Lola se v podstatě vyhýbá jakýmkoliv dětem už z principu.

Přemlouvání Milánka, aby spolu měli dítě, ji v jejím silném rozhodnutí ještě více utvrdilo. Když zjistila, že je těhotná, málem se z toho zhroutila. Dokonce Milánka podezřívá, že jí prášky vyměnil za placebo. Je rozhodnutá jít na potrat, ačkoliv jí to Olga, která má sama dvě děti, rozmlouvá.

Podívejte se na scénu:

Svatby v Benátkách – Lola chce potrat

Ženské rozhodnutí

Jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v životě ženy je právě to, jestli se chce stát matkou, nebo ne. A v případě, že nechce, je takové rozhodnutí známkou velice silné osobnosti, která bude v dalších letech čelit nátlaku ze strany svého okolí, jež je přesvědčené, že být matkou znamená být ženou.

Lola cítí, že dítě nechce. Co si o tom myslíte vy? Měla by Lola jít na potrat?

Anketa

Měla by jít Lola na potrat?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama