VIDEO: Byli jsme s Petrou Hřebíčkovou na natáčení jarních identů

Již od neděle můžete sledovat na primáckých televizních obrazovkách nové jarní upoutávky s tvářemi televize Prima. Mezi ně samozřejmě patří i hvězdy Svateb v Benátkách jako je Bob Klepl, Lenka Zahradnická a Petra Hřebíčková. Podívejte se do zákulisí natáčení.
Petrě to jako něžné blond krásce moc sluší
Petrě to jako něžné blond krásce moc sluší
archiv Prima

Primácké jarní identy (znělky) se nesou na vlnách moderního retra. Nové znělky hýří barvami a geometrickými tvary. „Chtěli jsme zvýraznit určitou hravost, překvapení i to, že na Primě rádi zkoušíme nové věci,“ říká Michal Pacina, kreativní ředitel televize Prima. Celý koncept vychází z hvězdného období české audiovize šedesátých let, kdy se dělaly jednoduché grafické klipy, a staví na moderní, čisté grafice. „Je to trošku reminiscence na tuto dobu, pochopitelně převedená na modernější podoby,“ dodává Michal Pacina.

Kreativní oddělení FTV Prima se rozhodlo Petru Hřebíčkovou zasadit prostředí bílých puntíků. Červenobílá variace Petře jako něžné blondýnce opravdu sluší. Petra měla jako rekvizitu deštník, který ladil s pozadím.

Jarní upoutávky a jarní únava

Natáčení jarních identů se neslo i s právě probouzejícím se jarem, a tak jsme se museli Petry zeptat, jak ona sama prožívá starou známou jarní únavu: "Netrpím jarní únavou. Hodně také záleží na práci, kolik ji máte. Jsem spíš takový medvěd, přes zimu ráda a hodně spím, " prozradila Petra, které se přes šaty už rýsuje těhotenské bříško. Dokonce pro nás měla i radu, jak s jarní únavou zatočit: "Nejlepší je se zaměstnat, mít tolik práce, že člověk nemá čas spát, " směje se. Vážně však dodala, že kromě dostatku spánku je to hlavně konzumace zeleniny, ovoce a pití vody, která vás dokáže zachránit před silnou únavou.

Móda

Móda na natáčení jarních identů hvězdu Svateb v Benátkách hodně potěšila, na šedesátá léta, kterými jsou identy inspirované, nedá dopustit: „Mám ráda i francouzské filmy z šedesátých let. Móda je v tomto období velice výrazná, takže si užívám tu krásnou barevnost a krásné střihy. Hlavně je tato móda velice ženská.“

Podívejte se do zákulisí natáčení s Petrou Hřebíčkovou:

Svatby v Benátkách – Petra Hřebíčková natáčí identy

 

Chcete se podívat, jak to vypadalo v zákulisí natáčení s Bobem Kleplem, Alicí Bendovou a Lenkou Zahradnickou?

Jarní znělka - Klepl

Hvězdy Svateb v Benátkách v retru! Jarní identy Primy jsou tady


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama