VIDEO: Obyčejný večer s rodinou se pro Ivana stane peklem

Během obyčejného rodinného večera u Drozdů se Ivan dozví, že Marika s ním chce ukončit manželství úplně. Ve vztazích existují věci, které nečekáte, i když mají jen jedno řešení. Podívejte se na video.
Svatby v Benátkách - Ivan Drozd

Vypadá to, že manželství Ivana a Mariky nebude patřit mezi mrtvé vztahy, které oficiálně drží pohromadě papíry z radnice.

Ivan tento díl dostane perfektní televizní nabídku, která se (v jeho případě) odmítá. Vedení televize z něj chce mít druhého Přemka Podlahu. Ivan sám moc dobře ví, že na nic takového jako je post moderátora kutilského pořadu rozhodně nemá. Pamatujete si, jak se pokusil spravit žehlící prkno?

Ve svém volném čase mu vak dochází, že Marika je a byla vždy jenom jedna. To ona stála po jeho boku ve chvílích, kdy Ivan prohrál dům v kartách. To ona šla prosit o půjčku rodiče. Byla to také ona, kdo mu promíjel nevěry, které sekal jak na běžícím pásu. Tu poslední mu však neodpustila. Byla to poslední kapka, která se pro Mariku ukázala jako vysvobození.

Opušťený José jí ukázal, jak se žije život zase s radostí. I když neplánovala žádnou velkou lásku po rozchodu s Ivanem, který si domu nastěhoval milenku jen o pár let starší, než byla jeho vlastní dcera. Marika v Josého náručí už zůstala. A podle všeho v něm zůstat chce už nadobro.

Podívejte se na video, kdy to jen tak mimochodem oznámí tokajícímu Ivanovi:

Svatby v Benátkách - rozvod

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15 již toto úterý!

Byli zde i všichni muži z Benátek

20 výmluv, které uslyšíte od chronického sukničkáře

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama