VIDEO: Zákulisí natáčení žárlivého Aliho v ordinaci

"Není to moje první seriálová role, ale už čtvrtá," prozradil nám exotický Ali Amiri, který si ve Svatbách v Benátkách zahrál bývalého a hlavně žárlivého přítele Hanky, která pracuje jako praktikantka v ordinaci Davida Grábnera. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení.
Rozhovor – Ali Amiri ve Svatbách v Benátkách

Ali Amiri skončil před lety na pátém místě v první řadě pěvecké talentové soutěže. Od té doby o něm průměrný divák neslyšel. Ali Amiri ovšem nezahálí. Sympatický student medicíny úspěšně dostudoval, vycestoval a nabral profesní zkušenosti v cizině, aby v Čechách mohl dále pracovat jako dermatolog na estetické klinice. Hraní a zpívání je ovšem stále jeho koníček, kterého se nevzdává. Minulý týden jste ho mohli vidět ve Svatbách v Benátkách:

“Hraju Hančina přítele Aliho Rahima, kterého ona podvedla a pak opustila. První obraz, který jsem točil, byla hned žárlivá scéna. Vletěl jsem do ordinace a udělal výstup. Neměl jsem s tím problém, v reálu jsem také hodně žárlivý. Když převládnou emoce, a já jsem emocionální člověk, jdou rozumné argumenty stranou. Každý jsme trochu žárlivý, jen je potřeba mít to pod kontrolou. Naštěstí se tahle má vlastnost s věkem zmenšuje, jsem sice pořád dost žárlivý, ale podstatně klidnější, než před lety,” prozradil na sebe Ali Amiri

Podívejte se  s námi do zákulisí jeho první scény v seriálu. My vám můžeme už teď prozradit, že se tento nadějný herec a zpěvák s duší lékaře objeví v primáckém seriálu ještě několikrát.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20. 15 již toto uterý!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama