ZÁKULISÍ: Jak vypadalo natáčení první scény Leoše Mareše a Petry Faltýnové?

Na konci dubna natáčel tehdy ještě pár svoji první společnou scénu ve Svatbách v Benátkách. Leoš Mareš je jako moderátor před kamerami jako doma a Petra Faltýnová už za sebou jednu roli v primáckém seriálu má. Podívejte se, jak vypadalo jejich první společné natáčení Svateb v Benátkách!
Leoš zůstal na scéně sám:-)
Leoš zůstal na scéně sám:-)
archiv Prima

Scéna, která se odehrává přímo v zázemí televize Prima, na její chodbě, se natáčela už na konci dubna. Leoš a Petra se potkávají na chodbě a oba dva jsou trochu v rozpacích. Před nějakým časem se totiž rozešli. Podle všeho to ale vypadá, že se Leoš chce vrátit k zpátky k Petře.Tak vypadá jedna ze scén, kterou jste mohli vidět ve Svatbách v Benátkách.

Leoše a Petru v každém případě uvidíte i nadále, kde je čeká ještě hodně bouřlivý vztah. Jestli je jejich seriálový příběh podobný jejich vášnivému vztahu plnému rozchodů a usmiřování, na to nám exkluzivně odpověděl sám Leoš.

Vy se teď podívejte, jak vypadá takové natáčení scény v televizi, které se tak trochu narušily životní biorytmy, protože chodba, kterou ve scéně s Petrou a Leošem vidíte, je hlavním pojítkem celé budovy. Scéna se natáčela i s přípravami dvě hodiny. A zatímco Leoš vtipkoval, Petra svojí roli brala velice seriózně.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama