Zamilovanost z nich přímo číší. Kdy to praskne?

v 63. dílu Svateb v Benátkách se diváci a divačky konečně dočkali toužebné splynutí dvojice Olgy a Josého. Olga celou první sérii domnělého otce dsvých dvojčat odmítala, seč jí síly stačily. A teď se ti dva od sebe nemohou odrthnout. Kdy to však oznámí svémnu okolí?
Svatby v Benátkách - Zamilovaná Olga a José

Olga měla dlouhou dobu temperamentního Josého zakódovaného jako nebzepečného partnera. Nemůžeme se příliš divit. Ti dva spolu prožili před deseti lety vášnivou noc, José odjel do Španělska, kde se úspěšně a bohémsky protloukal životem,  zatímco Olga se starala o dvojitou dávku radosti - dvojčata ji dala pěkně zabrat.

Kdy je čas oznámit okolí jejich láskou? Nezaplaší ji?

Svatby v Benátkách - Zamilovaná Olga a José
Svatby v Benátkách - Zamilovaná Olga a José

Po rozchodu Josého s Marikou se však všechno otočilo o stodvacet stupňů. José si vyléval zlomené srdce u Olgy a její utěšování v noci se proměnilo v něco víc než jen přátelské klábosení. Od té doby jsou ti dva nerouzlučitelný pár, který se schází tajně. A jelikož jsou jejich životy už nadobro velice úzce propojeny s celou rodinou Drozdů, ale i Krejzovými, dlouho se jim jejich vztah utajit nepodaří. Kdy je však čas říct, že se z toho vyklube něco vážnějšího?

Svatby v Benátkách uvidíte již toto úterý ve 20. 15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama