Klokan na jižní Moravě? Kdo to kdy viděl! Vy to uvidíte online ve Vinařích I

Pozor, změna: pro tentokrát nebude v hlavní roli víno. Holt i Vinaři se občas nesoustředí jen na kvalitní mok. Letošní lovecká sezóna navíc přinese řádnou dávku exotiky. Snad nebudou chtít toho chudáka klokana „sežrat“….
Vinaři I (14) - Lovecká sezóna

V křetickém lese je pusto prázdno. I po uměle vysazené kanadské zvěři se slehla zem. Očekávaná naháňka zavání naprostým fiaskem, ale jen do momentu než Olin s Bedřichem v lese objeví neznámé zvířecí stopy. Po chvíli společně s Fuksou a Jiřinou rozšifrují, že ono neznámé zvíře bude klokan.

Jakmile se tuto zprávu dozví osazenstvo mysliveckého sdružení, které je hojně zastoupeno i místními vinaři, začne se vše připravovat na jeho lov. O tom ale nechtějí ani slyšel místní zástupkyně něžného pohlaví – přece se nebude vraždit tak krásné, exotické zvíře.

O všem jen do doby, kdy ty „žravější“ z nich dozvědí, že klokaní maso je velmi chutné. I ony začínají poté potajmu doufat, že myslivecký sbor klokana uloví. Vše ovšem nakonec dopadne úplně jinak, než by si kdokoliv představoval…

Prohlédněte si fotogalerii:

 

Křetičtí myslivci

VIDEO: Když se Vinaři navlíknou do mysliveckého, nic dobrého to nevěstí

Heduš chce klokana

VIDEO: Klokan se vraždit nebude. Ale zároveň bude určitě chutný, spekuluje Heduš

 

 

paroháč fuksa

VIDEO: Fuksa je paroháč, Jiřina ho prý podvede!

Střelci

VIDEO: Kdo to schytá při lovu brokem do zadku?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama