Vinaři II - 2. epizoda: Léčitel

Druhá epizoda seriálu Vinaři II s názvem Léčitel.
Franta vysvětluje Stázi, proč musí Bedřich zůstat ve Strdíně

Franta Vlček se rozhodne nevzdat svoji sázku se strdínským velkovinařem Waldemarem a začíná shánět síly, které mu pomohou uvést vinohrad trochu do formy. Po ruce má ale jenom Patrika Tauše na mateřské dovolené, Hřebce, co lační spíš po ženách než po práci, a Machra, který je kapitola sama pro sebe. Jako boží znamení se tak pro něj jeví skutečnost, že Bedřich nestihne vlak domů do Křetic a musí ve Strdíně zůstat.

Ďábelským plánem Bedřicha přesvědčí, aby ve Strdíně zůstal a pomáhal mu s prací na vinohradu. A právě díky Bedřichovi získá nakonec Vlček nejlepšího pracanta Hroudu, který vydá za tři křetické. Jenže s Hroudou je potíž, nesmí pít. A Waldemar je schopen všeho, jen aby sázku vyhrál. Bude proto překvapivě na nezodpovědném Machrovi, aby dal věci do pořádku!

Ovšem ani s Bedřichovým setrváním v severních Čechách to nebude až tak jednoduché. Manželka Stázi mu přece výslovně zakázala jakoukoliv práci a tady, ve Strdíně, je pouze na dovolené. Kdyby se Stázi dozvěděla, že tu Bedřich maká od rána do večera, ráda by nebyla. Jenže jak jí to jenom vysvětlit, když má Bedřich svoje pravidlo, že své ženě nikdy nelže? Ještě, že jsou i ve Strdíně tací, kteří pro peníze udělají cokoliv!

Bartákovi milujou peníze

Barták se konečně blýskne jako podnikatel. A Jaruna ho za to bude zbožňovat

Waldemar je šmejd

VIDEO: Hrouda z Vinařů II nesmí pít a ví proč. Jenže Waldemar to ví moc dobře taky

Kravinec

VIDEO: Víte, jaká je první a druhá typická smrt ve Strdíně?

2015_05_23_Vinari_TMA_1913

VIDEO: Dárek od Bartákových? Tak v tom bude určitě nějaký háček

Machr ve vinohradě

VIDEO: Machře, ty seš tak podobnej bráchovi!

Bedřich a Barták

Ve Vinařích II bude vykonávat svou praxi léčitel Barták. Jen aby to Bedřich přežil!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama