Jak to Honza má? Je na holky nebo na kluky?

Honza a Vladko, jediní dva muži ve Vile, se musejí kolem holek hodně otáčet! Je pravda, že toho testosteronu je tam pomálu! Vladko rozpoutal dokonce zajímavou debatu na téma: Honza = gay!
VV Honza: jak to má?

Honza je jediný muž heterosexuál ve Vile, a i když se moc iniciativně neprojevuje a mnohdy se autoritativněji a rozhodněji projevuje Vladko, stále je jediným samcem on!

Navíc se oba muži navzájem moc nemusí: Honza Vladka pravidelně označuje u zúčtovací tabule a bere ho jako silného soupeře, Vladko už několikrát prohlásil, že k Honzovi nic necítí a vlastně ho nijak nevnímá! To, že Honza využije jakoukoliv příležitost, aby proti Vladkovi někoho poštval, je už vedlejší!

Na druhou stranu Vladko rozpoutal zajímavou debatu, a to když si povídal s Pavlínou: přišla totiž řeč i na to, že Honza by mohl být na kluky! To samé říkala už i Zdena! Jak je to mohlo napadnout? Všichni se shodli na tom, že existují určité náznaky, podle nichž by se tahle varianta mohla nabízet! Někdy to prý vypadá, že už jde Honza „na věc“, ale těsně předtím uhne a stydí se! Vladko říká, že úplně stejně to měl do svých 23 let!

 Že by se z Honzy, který se prezentuje jako velký nadsamec a lovec žen, jenž nemá o pozornost žen nouzi, vyloupl gay? Nebo že by si díky stresu ve Vile konečně uvědomil svou orientaci? Nebo jsou to jen plané řeči lidí, kteří už nemají co řešit, a tak řeší sexuální orientaci svých spolusoutěžících?

Těžko říct! Uvidíme, jak se Honza vyvrbí!

Nezapomeňte nás sledovat už dnes v extra Zúčtování a Výzvě v jednom ve 20:15 a ve Vile živě na Prima love ve 21:50!

VV ženy ovládly muže

Video: Vilu ovládly ženy! Muži museli sloužit!

 

Palce

Další Zúčtování již dnes! S Výzvou dohromady!

 

Regina a Romana se baví o sexu

Video: Romana s Reginou řešily sex!

 

vladko-honza

Video: Žhavý sexy tanec...tentokrát kluků!

 

Nikol a Honza - Obrázek 11

Nikol a Honza: Láskyplné loučení?


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama