midiplayer midiplayer
midiplayer
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka se přehraje za  2 s.

1. MISE

Vysíláme ve středu ve 20:15 na Primě
O seriálu

Seriál televize Prima 1. MISE sleduje výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. 1. MISE je první a současně jediný český seriál, který dá divákovi poznat, jak obdivuhodná je profese vojenských lékařů a jak důležitá je jejich precizní a ve všech směrech náročná příprava. Dvanáct osobností, dvanáct příběhů a jeden společný cíl: být jedním ze čtyř nejúspěšnějších, zasloužit se o místo v elitní jednotce a stát se součástí odvážné mise, na jejímž konci bude nespočet zachráněných lidských životů. Tvrdý výcvik pod vedením špiček v oboru, ale i praxe ve vojenské nemocnici postaví dvanáct mladých lékařů před nevšední profesní výzvy, čelem k vzrušujícím situacím a vstříc prostředím, jež jsou očím i myslím běžné veřejnosti obvykle nedostupná. Obstojí jen ti nejlepší, nejslabší články výcvik a tím i seriál v jednotlivých dílech opustí. Profesní linku mediků i jejich školitelů proplétá i spletitá vztahová linie. Seriál vykresluje vojenské lékaře jako úctyhodné profesionály, ale i jako muže a ženy z masa, kostí, s duší a svědomím.

 

Herci seriálu 1. MISE

Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Marek Němec, Pavel Řezníček, Adéla Gondíková, Sandra Nováková, Ondřej Rychlý, Sára Rychlíková, Radúz Mácha, Annette Nesvadbová, Libor Matouš, Beáta Hrnčiříková, Radek Melša, Zuzana Novotná, Petr Kolman, Kateřina Zapletalová, Ondřej Kubina, Lucie Ducháčková, Jiří Böhm a další.

Producent: Ivan Vodochodský

Režie: Vojtěch Moravec, Lukáš Buchar Šéfautor: David Litvák

Produkce: Good TV Production

reklama