1 PROTI VŠEM – vyhrajte právě Vy při třetím pokračování již tuto sobotu!

V sobotu 15. 9. ve 20.15 vysílá Prima již třetí přímý přenos soutěžní show 1 PROTI VŠEM. V minulém díle padla ve studiu maximální možná výhra 1,5 milionu korun.
1 PROTI VŠEM Libor Bouček, Leoš Mareš
1 PROTI VŠEM Libor Bouček, Leoš Mareš
archit FTV Prima/1 PROTI VŠEM

reklama

Minulý týden bodovala ve studiu Jana z Pardubického kraje. Domů si odnesla maximální možnou výhru 1,5 milionu korun. Ve studiu jí držely palce její blízcí, ale také modelka Simona Krainová a herec Jakub Prachař. Tento týden přijde do studia tipovat Patrik z Plzně. Z řad osobností mu budou fandit herci Mahulena Bočanová a Martin Dejdar. Podívejte se na upoutávku.

1 PROTI VŠEM (3) - upoutávka
1 PROTI VŠEM 15.9.2018 - upoutávka

A co se bude tipovat tentokrát? Například kolik kroků udělá bývalý profesionální fotbalový útočník Petr Švancara při výstupu na AZ Tower nebo kolik sklenic se dá shodit jednou kulečníkovou koulí. Přímo do studia dorazí David Svoboda, olympijský vítěz v moderním pětiboji, který ukáže, jak vládne lukem – bude se snažit sestřelit maximální možný počet trpaslíků upevněných na 50 papírcích. Jak se mu to povede? Těší se na vás také moderátoři Libor Bouček, Leoš Mareš a Angée Svobodová.

Sledujte již v sobotu 15.9. ve 20.15 soutěž 1 PROTI VŠEM na Primě. Vyhrát můžete i Vy!

Informace o soutěži a také již odvysílané díly sledujte online!

reklama

reklama