1 PROTI VŠEM – zázraky bez hranic

I tak se dá charakterizovat nová interaktivní soutěž 1 PROTI VŠEM. Jde skutečně o experimenty, které de facto nemají hranice a někdy si člověk může říct, že správný tip může přinést doslova zázrak – více než milionovou výhru. Nejde o žádnou vědomostní soutěž, stačí si pouze stáhnout mobilní aplikaci a začít tipovat. Žádný tip v neuvěřitelných soutěžních experimentech není špatně a vyhrát může každý, kdo si tipne alespoň jednou během vysílání pořadu.
1 PROTI VŠEM - z natáčení experimentu
1 PROTI VŠEM - z natáčení experimentu
archit FTV Prima

reklama

Připravené jsou neuvěřitelné úkoly a otázky, jejichž odpovědi nenajdete ani na internetu, ani v encyklopediích a knížkách. Každý díl show má sedm soutěžních kol, v každém tipuje správnou odpověď na soutěžní experiment vždy jeden soutěžící ve studiu proti divákům u obrazovek – tedy proti všem, proti milionům českých diváků. Zvrat může přijít každou chvíli a vyhrává ten, kdo je nejblíž správné odpovědi. Bude to soutěžící ve studiu, nebo průměr tipů diváků u obrazovek?

Stáhněte si aplikaci 1 PROTI VŠEM, ať můžete hrát v přímém přenosu až o 1,5 milionu korun

Výlet do terénu

Soutěž 1 PROTI VŠEM diváky zavede díky experimentům do nejrůznějších prostředí. My jsme s kamerou vyrazili na Ovčáry, kde se jeden z neuvěřitelných úkolů natáčel. Moderátor Libor Bouček nám přiblížil, na co se diváci můžou těšit.

Libor Bouček – Co je 1 PROTI VŠEM
Libor Bouček: Co je 1 PROTI VŠEM?

O jaký experiment se jedná a jaký tip bude ten vítězný, uvidí diváci živě na Primě. Od září každou sobotu zábavná interaktivní show 1 PROTI VŠEM.

Podívejte se do galerie, jak zachytil fotograf atmosféru na natáčení.

reklama

reklama