midiplayer midiplayer
midiplayer
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka
1 PROTI VŠEM 6.10.2018
Přehrát epizodu
Upoutávka se přehraje za  2 s.

1 PROTI VŠEM

O pořadu

U nové interkaktivni show 1 PROTI VŠEM nezáleží na znalostech a vědomostech, daleko víc se bude hodit dobrý odhad! V každé epizodě uvidí diváci sedm zcela nečekaných úkolů. Prostřednicím jednoduché mobilní aplikace v telefonu má každý možnost tipnout správný výsledek. Proti televizním divákům bude hrát jeden soutěžící přímo ve studiu. A právě vítěz – ať už právě soutěžící ve studiu, nebo někdo z televizních diváků si odnese výhru. A bude záležet jen na něm, jak vysoká bude. Sedmé kolo rozhodne, kdo vyhrál.

Pobavte se a k tomu vyhrajte! Porovnejte si živě výsledky s vašimi přáteli a zjistěte, kdo má nejlepší odhad. A to vše z pohodlí domova!

1 PROTI VŠEM! Již brzy živě na Primě. Těší se na vás exkluzivní dvojice moderátorů – Libor Bouček a Leoš Mareš. A také moderátorka Angeé Svobodová.

reklama