1890: Zámek čeká další smrt ženy na oslavě mladé hraběnky

Nešťastná úmrtí se stále drží zámku Betliar, kde operuje detektiv Marton. V seriálu 1890 uvidíte další smrt ženy. Kdo zemře?
Marton v akci
Marton v akci

reklama

Vyšetřování smrti kamarádky hraběnky Jůlie se dost zkomplikuje. U hrobky dojde ke střelbě, kde je postřelený strážmistr Černý. Černý bojuje o život v nemocnici a Marton si bude muset na chvíli poradit sám při zajišťování důkazů z Anniny hrobky.

Na zámku se plánuje narozeninová oslava mladé Jůlie. Marton si je jistý, že na oslavě se objeví i utajený milenec její kamarádky, kterou našli mrtvou. Marton je sice perfektní detektiv, ale jeho způsoby někdo může popsat jako minimálně "nevybíravé". Marton skončí s rozskenutým rtem, gentlemanům se jeho vyšetřování na oslavě příliš nelíbilo.

Těžké chvíle zažívá i matka Jůlie, která má viditelně problémy nejen s hrabětem, ale i sama se s sebou. Během celé oslavy pije a má štiplavé poznámky na manžela. Ráno ji najde dcera Jůlie ve vaně mrtvou. Na Betliari si smrtka opět brousí kosu. Je smrt této ženy další náhodou, sebevraždou z nešťastného života, nebo vraždou, která má něco společného s místním démonem?

To uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě v seriálu 1890!

reklama

reklama