Detektiv Marton ze seriálu 1890 zjistí, kdo se mu vloupal do komnaty

Už v pátek večer ve 20.15 uvidíte na Primě další díl s detektivem Jánošem Martonem. Ten bude velice zábavným způsobem zjišťovat, kdo se mu vkradl do komnaty. Pachatel má v těle kulku.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1890 (6) - upoutávka

reklama

Detektivu Martonovi se pokusí zjistit, kdo se vloupal do pokoje a ukradl mu zápisník. Od místního lékaře, jenž k detektivovi z Pešti nechová příliš velké sympatie, se dozví, jak by mohl zjistit, kdo pachatelem je. Potřebuje k tomu jediné - hodně velké teplo, jelikož pachatel je s největší pravděpodobností postřelen. Marton na chodbě nenašel žádnou svou kulku.

Je si tak jistý, že pachatelem je někdo, pocházející ze zámku Betliar. Nechá svolat všechny služebníky ze zámku a v pokoji nechá řádně zatopit. Nesnesitelné teplo by mělo prozradit postřeleného, jehož rána s kulkou v těle by měla v takovém prostředí začít pracovat, a to dost nepříjemně.

Povede se Martonovi zjistit, kdo se mu vloupal do pokoje a ukradl zápisník?

Rodinné starosti Viléma Černého

V minulých dílech detektiv Marton poznal o něco více rodinu strážmistra a hlavně jeho manželku. Ta mu prozradila, že si ho strážmistr velice váží, ačkoliv to tak nevypadá. Marton pozná jejich nejstaršího syna, který trpí dětskou obrnou. V roce 1890 ale ještě není příliš lékařských prostředků k tomu jeho stav zlepšit. Černý se s tím nedokáže smířit, jeho manželka své dítě miluje takové, jaké je. Jeho stav se ale začíná rapidně zhoršovat.

Sledujte seriál 1890 ve 20.15 na Primě každý pátek!

reklama

reklama