Marton ze seriálu 1890 je v koncích. Majordomus chce spolupracovat. Podívejte se na video

Seriál 1890 uvidíte na Primě každý pátek ve 20.15. Jánoš Marton přijel na zámek Betliar jako úspěšný deteketiv, momentálně to ale tak nevypadá. Podívejte se na video z pátečního dílu 1890.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1890 (4) – rozhovor s majordomem

reklama

Jánoš Marton neprožívá zrovna lehké období, po jeho příjezdu do Uher se zatím nic nedaří tak, jak by mělo. Detektiv neustále přešlapuje na místě. Opravdoví svědkové, kteří by detektiva navedli na správnou stopu neexistují.

Navíc, na zámku Martona čeká další oříšek - neodbytná dcera místního grófa, která si usmyslela, že vyšetřovatele dostane do postele. A Marton? Ten je silný kromě odolování krásným paničkám. Však se kvůli své slabosti dostal "za trest" do Uher k vyšetřování případu zavražděné služky. Z obyčejné vraždy se klube vražda rituální a rozhodně více mrtvých, než by se slušelo a patřilo.

Podívejte se na ukázku důležitého rozhovoru Martona a tajemné postavy majordoma. Na čí straně nepříjemný majordomus tedy je?

Seriál 1890 můžete vidět v pátek na Primě ve 20.15!

reklama

reklama