Jak budete příští rok vycházet s penězi? Hvězdy vám napoví...

Říkáte si, jaký asi bude ten příští rok? Budu se mít dobře a budu dostatečně finančně zajištěn/a? V roce 2015 přijde několik zásadních změn, pokud jde o výdaje či naopak úspory, pro všechny. Ty připravily pojišťovny, energetické společnosti či politici. Co právě vám ale věští hvězdy? To najdete zde.
Horoskop na rok 2017 - Peníze
Horoskop na rok 2017 - Peníze
thinkstock.com

reklama

 

Přinášíme vám horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na rok 2015, které se soustřeďují právě na oblast peněz. Takže najděte si to své znamení a zjistěte, co můžete čekat. Jestli bude lepší více šetřit, zda-li přijdou nečekané výdaje či naopak můžete čekat příjmy do rodinné kasy navíc...

BERAN (21. březen - 20. duben)

S financemi nebudete mít tento rok žádné starosti. Peníze vám budou proudit ze zdrojů z minulého roku a občas se objeví i nějaké navíc. V půlce roku možná zažijete povýšení nebo zlepšení finanční situace. Od finančních záležitostí si můžete zcela oddychnout, a navíc pravděpodobně i dost peněz naspoříte. Budete mít pocit, že jste otevřeli finanční kanál a finance přitahujete jako magnet.

BÝK (21. duben - 20. květen)

Naděje na lepší finanční ocenění se ukáže na začátku roku jako správná. Tím, že budete mít více práce a možností, posílí i vaše finanční situace a velice si polepšíte. Užijete si nenadálých zisků a nových finančních toků. Vše kolem financí se bude v roce 2015 dařit.

NAKUPUJTE VÝHODNĚ! Akční ceny na elektroniku, módní oblečení, drogerii, kosmetiku, hračky i masáže nebo dovolenou. SLEVY AŽ 90 %. ZDEBLÍŽENEC (21. květen - 21. červen)

Finance máte v pohodě a nic vám neschází. Sice byste rádi měli peněz víc, ale víte, že si nežijete špatně a že na vše, co potřebujete, prostředky máte. V půlce roku se vše zlepší, a stane se to raketovou rychlostí. Vůbec nebudete čekat, že se situace změní, a náhle se tak stane. Pak budete prožívat velice pohodové období.

RAK (22. červen - 22. červenec)

Beznaděj vás ve spojitosti s financemi trochu potrápí a bude vás zatěžovat celé první čtvrtletí roku 2015. Pak se k vám finance vrátí a vy se budete radovat, že je zase všeho dostatek. Šetřete si peníze a moc neutrácejte, protože na konci roku přijdou opět velké výdaje a můžete pocítit ztráty.

LEV (23. červenec - 22. srpen)

Kvůli financím si zas tak velkou hlavu dělat nemusíte. Začátkem roku vás čekají nějaké poplatky, ale není to nic převratného. Z práce vám také budou peníze proudit a vaše finanční situace bude velice uspokojivá. Na konci roku se začnete z financí i radovat, protože k vám poplynou tak, jak si přejete – a možná přijde i něco navíc.

PANNA (23. srpen - 22. září)

Na počátku roku budete sami sebe obviňovat z toho, že nedokážete vydělat víc peněz. Je to zbytečná sebekritika, protože už v půlce roku přijde radost z toho, jak k vám peníze krásně proudí a jak se vám daří dobře. Konec roku bude o vašich analýzách a také o hojnosti financí, které budou přicházet z různých zdrojů, i těch, které ještě neznáte.

VÁHY (23. září - 22. říjen)

Pokud máte půjčku nebo hypotéku, tak se vám podaří na začátku roku nějakou část zaplatit, možná budete mít šanci zaplatit celou částku. Máte dostatek peněz díky práci i úsporám. Finanční situace pro vás v roce 2015 bude velice příznivá a způsobí vám velkou radost. O finance tento rok nemusíte mít žádné obavy.

ŠTÍR (23. říjen - 21. listopad)

Ztráty se objeví na začátku roku, ale budou jen dočasné a brzo se vám zase začne dařit. Budete na vše sami a to pro vás znamená velký finanční výdaj. Musíte si především uvědomit, co od života očekáváte a jak by měly vaše finance vypadat. Na peníze zapomenete, když se objeví velká láska, která vám přinese i finanční stabilitu.

STŘELEC (22. listopad - 21. prosinec)

O peníze se v roce 2015 nemusíte obávat, protože už na jeho začátku uvidíte naději na to, že se vaše finanční situace zlepší a vy budete nadšeni, jak umíte peníze vydělat. Slavit můžete i v půlce roku – vše s penězi se bude i nadále zlepšovat. Ke konci roku se objeví další finanční zdroje, s čímž jste už ani nepočítali. Užijte si finančního klidu!

KOZOROH (22. prosinec - 20. leden)

Na začátku roku pocítíte určitý klid v oblasti financí, ale to nebude trvat dlouho. Peníze začnou odtékat a vy zaznamenáte, že se vám jich nedostává. Následovat bude ještě nějaký čas stagnace, ale postupně se to zlepší.

VODNÁŘ (21. leden - 19. únor)

To, co vám na začátku roku bude chybět, se už v půlce roku změní a vy začnete svým financím stavět pevné základy. Brzo se vám to podaří a budete si moci užívat finanční svobody. Koncem roku budete výrazně plodní a peníze k vám potečnou plným proudem. Zažijete klid a pohodu, protože finanční krize je už dávno zažehnána.

RYBY (20. únor - 20. březen)

Zbavte se iluzí, které si dost často děláte. Žijete v nereálném světě a pak vás to vždy zlomí. Je kolem vás i hodně závisti a ta vás ničí, lepší je si toho nevšímat a ignorovat to. Vezměte rychle život do svých rukou a začněte s ním něco dělat. Pak se vaše finanční situace obratem zlepší.

 

Velký roční horoskop pro všechna znamení a pro všechny oblasti života najdete zde:

 

 

Jaké další změny vás čekají v roce 2015? To se dozvíte v našem SPECIÁLU:

Prima Radce - Novinky 2015 Foto:

 

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

reklama

reklama