Bavte se s 3 + 1 z Jetelína každý prázdninový večer na Primě!

Nálož vtipů o životě a ze života vám zpíříjemní každý prázdninový večer. Příběhy z cyklu bláznivých mikrokomedií 3 + 1 z Jetelína startují každý den ve 20.05 na Primě .
Jetelín - nové mikrokomedie od 1. srpna na Primě!
Jetelín - nové mikrokomedie od 1. srpna na Primě!

reklama

Čtyři nerozluční kamarádi Róza, Mušák, Boba a Jindra žijí ve čtyřech sousedních domcích v Jetelíně, malé obci nedaleko Prahy. Sledujte jejich každodenní peripetie, úsměvné životní situace i pořádnou dávku nadsázky, s níž je každý zvlášť i všichni společně řeší.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

3 + 1 z Jetelína (1) - upoutávka

Tihle čtyři jsou kamarádi od dětství. I teď, když už je jim všem kolem čtyřicítky a většina má své vlastní rodiny, jsou ale téměř stále spolu. Řeší životní trable, pomáhají si, svěřují se a, jak to v dlouholetém kamarádství bývá, lezou si občas i dost na nervy. 

David Litvák

Tvorba scénáře Jetelína je běh na dlouhou trať

Jedinou ženou je Róza, krásná, ale někdy až příliš hodná. Rozvádí se s despotickým mužem a snaží se přežít šílenou pubertu své šestnáctileté dcery Adély. Zvládat toho bude ale muset mnohem víc - její tři nejlepší přátelé jsou do ní totiž platinicky zamilovaní: nejistý Jindra, který stále ještě žije s maminkou, macho Bob, jenž se snaží ze všeho vždy „vytřískat“ co nejvíc, a vysoce inteligentní, ale strašně líný Mišák, který by nejradši nedělal vůbec nic.

jetelín exteriér

Nejtěžší je navodit atmosféru v exteriérech, přiznává scénograf Jetelína

Každý z téhle povedené partičky má své vlastní problémy, některé více, některé méně všední, trápí se kvůli penězům, partnerům, práci i rodině. Na druhou stranu ale mají obrovské štěstí, a to, že mají jeden druhého.

3 + 1 z Jetelína sledujte každý prázdninový večer od 20.05 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!