Eva Samková v 7 pádech Honzy Dědka: Jak jsem Adamczyka sbalila po Instagramu

Už téměř dva roky tvoří pár. Jak se dali dohromady nejúspěšnější česká snowboardistka Eva Samková s mladým talentovaným hercem Markem Adamczykem? I o tom bude dnešní talkshow 7 pádů Honzy Dědka. Dalšími dnešními hosty budou Bára Poláková, Eliška Křenková a lékař Tomáš Šebek. Sledujte dnes ve 21.35 na Primě!
7 pádů Honzy Dědka (7) - hosté
7 pádů Honzy Dědka (7) - hosté
Prima FTV

reklama

Ona sbírá medaile, on potlesk, oba na prknech, která znamenají svět. Dohromady snowboardistku Evu Samkovou a herce Marka Adamczyka svedla náhoda, sociální sítě, Markova lhostejnost a Evina proaktivita. „Začal mě sledovat na Instagramu, taky jsem ho začala sledovat a předpokládala jsem, že mi napíše. A on mi nenapsal. Tak jsem mu napsala já. Dával tam vtipné Instastories a já mu napsala, že je skoro stejně tak vtipnej jako já. To zabralo a pak mě pozval do divadla,“ popisuje prvopočátky jejich vztahu Samková. „Tím jsem to vyhrál,“ směje se Adamczyk, který se s Evou osobně viděl poprvé jen pár dní před instagramovým spojením.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

7 pádů Honzy Dědka (7) - upoutávka

„Poznali jsme se na koncertě Pro Světlušku. Dělal jsem s Evou rozhovor. Byl jsem z toho hrozně nervózní, přímé přenosy moc nedělám a Evu jsem vůbec neznal. Věděl jsem, kdo je Eva Samková, znal jsem to jméno, ale to bylo všechno. Připravoval jsem si fóry o prknech, která znamenají svět, a bylo to strašně trapný,“ vzpomíná na první setkání herec. I pro Evu bylo první setkání rozčarováním. „Říkali mi, že se mnou bude dělat rozhovor Marek, myslela jsem, že to bude Marek Eben, a říkala jsem si, že to je skvělý, protože ho mám moc ráda. A pak přišel tenhle Marek. Ale byl v pohodě,“ vypráví herečka.

7 pádů Honzy Dědka - Eva Samková a Marek Adamczyk
Autor: Prima FTV 7 pádů Honzy Dědka - Eva Samková a Marek Adamczyk

Jak funguje jejich soužití a jak se jeden druhému přizpůsobují? I to prozradí v dnešních 7 pádech Honzy Dědka. Proč Bára Poláková myslí na smrt? Co s Eliškou Křenkovou dělá její fóbie z věku? Jaký názor na nošení roušek má přední český chirurg a „Lékař bez hranic“ Tomáš Šebek?

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka dnes ve 21.35 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!