7 pádů Honzy Dědka je prvním zábavným pořadem Primy, natočeným po koronavirové pauze

Oblíbená internetová talkshow 7 pádů Honzy Dědka, která se úspěšně zabydlela v úterním programovém schématu FTV Prima, bude mít pokračování! Natáčení premiérových dílů stanice zahájí už v pondělí 25. května z Malostranské besedy. Talkshow se tak stane prvním zábavným pořadem FTV Prima natočeným po skončení nouzového stavu.
7 pádů Honzy Dědka (4)
7 pádů Honzy Dědka (4)
archiv TV Prima

reklama

Hosty prvního premiérového dílu budou herci Hynek a Veronika Čermákovi, hudebník Petr Janda, herec Zdeněk Godla a kreativní šéfkuchařka Jana Bilíková. 

Kola zábavy se zase roztáčejí

„Jsem rád, že moje pozvání všichni oslovení přijali. Veronika a Hynek Čermákovi společně ještě v žádném pořadu nevystupovali. Zdeněk Godla přijede do Prahy po práci na stavbě, Petr Janda přijal pozvání navzdory tomu, že věkově patří do rizikové skupiny, a kreativní šéfkuchařka Jana Bilíková hned první den otevření provozu. Po dvou měsících, které jsme strávili ve svých domovech a na svých chalupách, bez pracovních povinností a bez publika, to bude jistě nezvyklá situace. Také proto, že se budeme kvůli omezené kapacitě dívat do nezvykle poloprázdného sálu a do tváří v rouškách. Ale i tak se těšíme z toho, že se kola zábavy zase roztáčejí,“ říká moderátor a novinář Honza Dědek. 

7 pádů Honzy Dědka.
Autor: achiv FTV Prima/ 7 pádů Honzy Dědka 7 pádů Honzy Dědka.

Bezpečnostní opatření natáčení

Natáčení budou v souladu s vládou nařízenými mimořádnými ustanoveními provázet přísná hygienická a bezpečnostní opatření. „Omezeno bude množství diváků v publiku, diváci a štáb budou vybaveni rouškami, do sálu nebude vpuštěn nikdo bez předchozí precizní dezinfekce rukou. Současně prosíme diváky, aby do Malostranské besedy přicházeli pouze bez známek respiračních onemocnění (zvýšená teplota, rýma, kašel atd.), a dbali tak na ochranu sebe i svého okolí,“ uvedla ředitelka výroby skupiny Prima Lucia Kršáková.

Premiérové díly talkshow 7 pádů Honzy Dědka uvidí diváci od úterý 9. června ve 21.35 na Primě.

Nejbližší dva úterní večery budou patřit tomu nejlepšímu, co oblíbená internetová talkshow dosud nabídla. 

Herce Hynka Čermáka a jeho vynikající výkon v roli sídlištního rváče Vandama, si můžete užít už teď v českém filmu Národní třída:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!