Jana Boušková s Václavem Vydrou: Žádost o ruku na traumatologii v Motole

Hosty úterního dílu talkshow 7 pádů Honzy Dědka budou zpěvačka Dara Rolins, designérka Eva Klabalová, herec Tomáš Dalecký a herecká manželská dvojice Jana Boušková a Václav Vydra. Jak jim to klape v manželství a jak se dali dohromady? Proč Vydru o ruku žádala Boušková?
Jana Boušková s Václavem Vydrou.
Jana Boušková s Václavem Vydrou.

reklama

Vtipné komentáře Jany Bouškové s Václavem Vydrou můžete na Primě slyšet každý pracovní den v populárním pořadu Prostřeno! V úterý 13. října můžete oblíbenou dvojici i vidět, a to v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Nebýt děsivého pádu z koně, při kterém šlo Janě Bouškové o život, pravděpodobně by dodnes nesla status vdovy. Manžela Václava Vydru požádala v roce 2006 o ruku ve chvíli, kdy si myslela, že je s ní amen! „Shodila mě Avara, to je náš vysoký, krásný, rezavý kůň, zlomila jsem si čtyři žebra. Sténala jsem bolestí, Vašek nade mnou stál a říkal: Nekřič, Démon se děsí. To je náš další kůň. A pak mi řekl, že to rozjezdíme,“ vzpomíná na osudovou událost v 7 pádech Honzy Dědka Jana Boušková.

Jana Boušková s Václavem Vydrou hosty 7 pádů Honzy Dědka.
Autor: archiv FTV Prima/ 7 pádů Honzy Dědka Jana Boušková s Václavem Vydrou hosty 7 pádů Honzy Dědka.

„Byl to vtip, nikdo ho nechápe,“ kontroval Vydra s tím, že Janu naložil do auta a odvezl do nemocnice. „Skončila jsem na traumatologii v Motole. Po pěti dnech jsem ale musela podepsat reverz, protože jsem musela hrát, ale to bych nepřála ani nepříteli,“ vypráví Boušková. Před podepsáním reverzu však stihla Vydru požádat o ruku. „Ležela na posteli, hekala a já jsem si ji chtěl vyfotit. To mi zakázala, že prý ztrácím telefony a bude to pak v novinách. Pak zase hekala a říkala, že nechce umřít jako vdova a jestli bych si ji vzal. Co v takové chvíli říct? Tak jsem řekl, že si ji vezmu, jestli už se chystá,“ směje se Vašek Vydra.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

7 pádů Honzy Dědka: Boušková o zásnubách s Vydrou

Vydra se o Bouškovou snažil už na konzervatoři, tehdy mu to ale ještě nevyšlo. „V sedmdesátém třetím jsem se ji snažil uhnat. Byl jsem na konci druhého ročníku. Nosil jsem jí karafiáty za okno domů. Doma nic nepoznali, šel jsem v noci venčit psa a sedl jsem do autobusu 176. Měl jsem tehdy nohu v sádře po mojí první autonehodě, vylezl jsem po lešení na jejím domě a dal jsem karafiát za okno, které jsem myslel, že je její. Ale pak jsem se dozvěděl, že tam spal tatínek,“ vypráví Honzovi Dědkovi v dalším díle 7 pádů.

Talkshow 7 pádů Honzy Dědka sledujte každé úterý ve 21.35 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!