Ano, šéfová! To jsou Jitka Pagana a její syn Santo. Podívejte se na první fotky

Prima boj o kvalitní českou gastronomii nevzdává a kromě šesti podzimních premiérových dílů Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem, představí novinku Ano, šéfová! Pořad s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem volně navazuje na Ano, šéfe!
Jitka Pagana dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu, ale před několika lety se i se synem vrátila do Česka.
Jitka Pagana dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu, ale před několika lety se i se synem vrátila do Česka.
archiv FTV Prima/ Ano

reklama

Jitka Pagana dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu, ale před několika lety se i se synem vrátila do Česka. Každý z nich zde nyní vede vlastní restauraci, v níž se snaží zúročit zkušenosti s italskou pohostinností a německou precizností.

V pořadu Ano, šéfová! diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale budou moci také nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna. Ten je plný humoru a emocí, což je určitě dáno i tím, že Jitka se před mnoha lety provdala na Sicílii a Santo jako správný syn své matce na jedné straně neodporuje, přitom však má hlavu plnou vlastních nápadů.
Scénář a režie: Vít Klusák, Filip Remunda

Gastronomka Jitka Pagana

Láska s chutí pravé Itálie. (Ne)obyčejný příběh gastronomky Jitky Pagana

 

Podívejte se na první fotky šéfovského dua Pagana z natáčení:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!