Celebrity s.r.o. aneb Obstojná parodie na rychlokvaškové telenovely

Vtipný pohled do zákulisí nekonečných televizních seriálů nabízí tahle mladá česká komedie, či spíše parodie, s Jirkou Mádlem v hlavní roli. Ten je mimochodem zodpovědný i za scénář a jeho rukopis je v něm rozhodně znát. Primu si pusťte v neděli ve 20.15.
Celebrity s.r.o. - Obrázek 1
Celebrity s.r.o. - Obrázek 1

reklama

Děj filmu nás zavede do jednoho blíže nespecifikovaného studia, kde se natáčí jeden blíže nespecifikovaný televizní seriál, a představí nám postavičky typické pro tento svět rychloobrátkové zábavy. Herečtí elévové se tu potkávají s nabubřelými televizními hvězdami, mladý režisér naráží na ostré lokty producentky, která sleduje vlastní zájmy, a technici tu a tam něco pokazí.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Celebrity s.r.o. - upoutávka

Nic by nevybočovalo z řady, kdyby režisér Tomáš (Jiří Mádl) nepřišel jednoho dne s odvážným nápadem, jak zvednout sledovanost seriálu. Do děje se rozhodne vložit postavu lobbisty, která je inspirovaná skutečným lobbistou či spíše mafiánem. Tím sice probudí diváky z letargie a sledovanost vystřelí do oblak, ale zároveň vzbudí pozornost samotného mafiána, který se v seriálu pozná a začne se po svém ozývat. A Tomáš se pomalu ale jistě ocitá ve velkých problémech.

Robert Jaškow
Robert Jaškow

Proč si film pustit?

  • Námět vůbec není špatný. Jirka Mádl se kromě hlavní herecké role chopil i hlavní role při psaní scénáře a upřímně existují mnohem horší české i americké komedie.
  • Parodování Ulice se vážně povedlo.
  • Mádl je v současnosti jeden z nejvtipnějších českých herců.
  • Dobrá ukázka toho, jak to vlastně chodí s televizními seriály, které vaří z vody a jednou za čas nutně potřebují vzpruhu.
  • Neokoukaná Monika Horváthová je kouzelná a Vilma Cibulková naprosto famózní.
  • Na nic si to nehraje a pokud to od začátku nezabijete přehnaným očekáváním, budete od obrazovky odcházet příjemně odpočinutí a pobavení.
  • Kdyby poslední třetina filmu trochu nepochopitelně nezměnila rytmus a styl a od svižného, zábavného příběhu nás zcela neodstřihla přenesením kamsi na Slovensko do programu na ochranu svědků, bylo by hodnocení ještě vyšší.
Záběry z filmu Celebrity s.r.o.
Autor: A-Company CZ Záběry z filmu Celebrity s.r.o.

Dívejte se v sobotu ve 20.15 na Primu!

Režie: Miloslav Šmídmajer 
Scénář: Petr Hudský, Jiří Mádl 
Kamera: Martin Duba 
Hudba: Zdenek Merta 
Hrají: Jiří Mádl, Monika Horváthová, Filip Kaňkovský, Vilma Cibulková, Robert Jašków, Antonín Procházka, Zuzana Bydžovská, Ladislav Mrkvička, Andrea Kerestešová, Martin Stránský
Uvedení do kin: 2015

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!