Bolek Polívka vám řekne vtip o Čechovi v Brně. Podívejte se na rozhovor

Herec Bolek Polívka je možná jedním z nejslavnějších rodáků z Valašska. V seriálu Černé vdovy hraje policistu Olina z Brna, který svůj původ při vyšetřování v Praze dostává pořádně sežrat. Jak se mu s nevraživostí Čech a Moravy pracovalo během natáčení? Podívejte se na rozhovor.
promo Červené vdovy 4
promo Červené vdovy 4
archiv Prima

reklama

Osmidílný seriál natočený podle úspěšné finské verze slaví u českých diváků úspěch. Černé vdovy, trojice kamarádek, které se rozhodly zbavit vlastních manželů, jsou v podání Jitky Čvančarové, Jany Plodkové a Lucii Siposové podle televizního publika zkrátka neodolatelné.

Jednu z vedlejších rolí si zahrál Bolek Polívka. Jako Olin Nekula, kriminální vyšetřovatel z Brna, se dostává první na místo činu. A už na začátku vyšetřování si je jistý, že o nehodu se rozhodně nejedná.

Olin je na nějakou dobu odvolán do Prahy, aby zde vyšetřil vraždu třech manželů. Bolek Polívka se tak jako Olin dostává do hlavního města. Svůj brněnský původ nezapře ani vizuálně, což je voda na mlýn novým kolegům a nadřízeným v Praze. O Brně slyší Olin v podstatě neustále.

Bolek Polívka bere vtípky na téma Praha vs. Brno s humorem. Líbí se mu dělat si legraci z obou stranách. I tak si ale během rozhovoru neodpustil jeden vtip.

Podívejte se:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Černé vdovy (2): Bolek Polivka

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!