Exkluzivní ukázka z premiéry vtipných Černých vdov: Jaká jsou pravidla falešného truchlení?

Krimiseriál Černé vdovy uvidíte 17. února ve 20.15 na Primě. Podívejte se na exkluzivní ukázku z premiérového dílu Černých vdov, kde si hlavní postavy zahrály Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová. Ty se po vraždě svých manželů snaží užívat života a trochu pozapomněly na truchlení. Podívejte se na ukázku.
Pohřeb manželů
Pohřeb manželů
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osmidílná série Černé vdovy, natočená podle finské předlohy, vám kromě skvělé krimi zápletky předvede i humor. Situacím, v kterých se ocitnou tři hlavní představitelky po delikátní vraždě manželů, se nakonec musí zasmát i ony. Černý humor střídá ten sarkastický a naopak.

Život před výbuchem lodě ale pro Johanu (Jitka Čvančarová), Renatu (Jana Plodková) a Veroniku (Lucia Siposová) moc zábavný nebyl. Jejich příběh začíná ve chvíli, kdy na brněnské přehradě vyhodí do povětří své drahé polovičky, které měly do citlivých gentlemanů opravdu daleko.

VÍCE SE O SERIÁLU ČERNÉ VDOVY MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Vyšetřování případů se ale na jejich vkus příliš protahuje. Černé vdovy se už nemohou dočkat, až si budou moci svůj nový život konečně užívat. A tak se párkrát stane, že místo truchlení loví milence na seznamkách nebo v autě křepčí na popové songy.

Jak správně truchlit? Podívejte se na exkluzivní scénu krimiseriálu Černé vdovy:

Černé vdovy (1): Jak mají vypadat černé vdovy
Černé vdovy (1): Jak mají vypadat černé vdovy

Krimiseriál můžete sledovat na Primě od 17. února v neděli ve 20.15.

POZNEJTE BOLKA POLÍVKU V NOVÉ ROLI BRNĚNSKÉHO VYŠETŘOVATELE OLINA

ZNĚLKU SERIÁLU ČERNÉ VDOVY MÁ NA STAROSTI JITKA ČVANČAROVÁ A JEJÍ HERECKÉ KOLEGYNĚ. POSLECHNĚTE SI JI EXKLUZIVNĚ UŽ TEĎ.

Reklama
Reklama