EXTRA předpremiérový sestřih. Užijte si 15 minut seriálu Černé vdovy

V neděli 17. února má seriálovou premiéru krimikomediální seriál Černé vdovy. V hlavních rolích uvidíte české femme fatale, jako je Jitka Čvančarová, Jana Plodková, a slovenskou herečku Lucii Siposovou. Tři utlačované manželky se rozhodnou vzít osud do vlastních rukou a vyhodí manžely do povětří. Máme pro vás exkluzivní sestřih, který vám napoví, na co se těšit.
promo Černé vdovy 1
promo Černé vdovy 1
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hrdinky nového primáckého seriálu poznáváme v okamžiku, kdy jedou se svými manžely na chatu k jezeru. Mají tam strávit prodloužený víkend. Holky, i když jsou manžely přehlíženy a občas i ponižovány, se ale tváří naprosto klidně. A podivně klidně se tváří také v okamžiku, kdy člun s jejich muži najednou uprostřed jezera vylétne do povětří.

POZNEJTE HLAVNÍ POSTAVY SERIÁLU ČERNÉ VDOVY

Všechny tři pozůstalé jsou šťastné, že začnou žít nový život. Jenže jejich představy nového spokojeného života se zdaleka nepotkávají se skutečností. Detektiv (Boleslav Polívka), který případ vyšetřuje, brzy zjistí, že nešlo o nešťastnou náhodu. Ke vdovám sice chová sympatie, ale něco mu tu nehraje. Brzy pochopí, že je v tom něco mnohem většího než manželské vraždění. Nachází totiž podivné propojení manželů hlavních hrdinek s podezřelou německou firmou. Ba co víc, stopy vedou k jeho kolegovi, šéfovi pražské kriminálky (Jan Vondráček).

Podívejte se na exkluzivní sestřih z nového seriálu Černé vdovy:

Černé vdovy: Černé vdovy – Předpremiéra
Černé vdovy: Černé vdovy – 15. minutová ochutnávka
Reklama
Reklama