Hádka Černých vdov. Co plánuje Veronika s dítětem? Potrat?

Předposlední díl Černých vdov ukáže i plány Veroniky, která zjistila, že je těhotná s dvacetiletým nevlastním synem Johany. Jak se zachová sedmatřicetiletá vdova Veronika? A co na to Johana? Podívejte se na video ukázku z Černých vdov, které uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.
promo Černé vdovy - seriál  1
promo Černé vdovy - seriál 1

reklama

Vyšetřování policisty z Brna, Onlina, nabírá na obrátkách stejně jako rozhodnutí Johany získat od mafiánky Any Karoliny, co nejvíce peněz. Ta je vzteklá a plánuje drsnou odplatu, s kterou Johana nepočítá. Olin začíná Johaně naznačovat, že mu není lhostejná ani po osobní stránce a zároveň mu začíná docházet, do čeho se Johana namočila. Také si uvědomuje, že na německou firmu, která ilegálně převážela mrtvá lidská těla, má vazby policie. Olinovi je vyhrožováno i v práci.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Veronika se snaží přijít na řešení své prekérní situace, je bez peněz, partnera a čeká dítě s dalším dítětem. Johana očekává, že Veronika půjde na potrat, Veronika na to má ale úplně jiný názor.

Podívejte se na ukázku z 7. dílu seriálu Černé vdovy:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Černé vdovy (7): Dítě

Renata se stále vyrovnává s tím, že její záletný manžel žije a vede dvojí život s novou partnerkou. Míra ji ale oznámí, že plánuje ze země odjet.

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15. Po odvysílání najdete všechny díly v archivu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!