Jitka Čvančarová má jako Černá vdova nového syna. Znáte ho z Ohnivýho kuřete a Přístavu!

Při natáčení nového seriálu televize Prima Černé vdovy Marek Lambora občas překonával sám sebe a smích mu tuhl na tváři. Je ale rád, že ho postava Filipa, nevlastního syna Johany Rychnovské (Jitka Čvančarová), potkala. Prý se konečně ukáže v jiném světle než doposud, kdy hrál samé grázlíky.
Marek Lambora a Jitka Čvančarová v seriálu Černé vdovy
Marek Lambora a Jitka Čvančarová v seriálu Černé vdovy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Marek Lambora coby Filip vstoupí do děje hned v prvním díle, kdy přijede na pohřeb svého otce Dana (Martin Stránský). Z jeho návštěvy ale jeho nevlastní maminka rozhodně nadšením nejásá. Naopak, chce se ho co nejdříve zbavit. Za kamerou ale bylo všechno jinak, dokonce naslouchal radám své nové mámy Jitky Čvančarové. „Setkání s Jitkou bylo moc fajn. Vlastně jsem byl nejvíce natáčecích dní s ní a užil jsem si to. Když jsem měl jakýkoli problém, tak mi pomohla, a toho si moc vážím. Myslím, že je to na place hrozně důležité, jedině potom totiž může vzniknout dobrý výsledek.“ Nejvíc mu ale v seriálu hlavu poplete kamarádka nevlastní matky, Veronika (Lucia Siposová). „Lucka je skvělá. Myslím, že jsme si hned padli jako přátelé do oka.“ A jelikož si s dotyčnou dámou jeho postava jen povídat nebude, šel herec s kůží na trh, a to doslova, protože o milostné scény tihle dva mít nouzi nebudou.

Přístav II - Marek Lambora v roli Martina Pátka
Přístav II - Marek Lambora v roli Martina Pátka
archiv Prima

„Samozřejmě, že jsem se styděl. Člověk se navenek před štábem tváří, že je vše v pořádku a nic se přece neděje, je to má práce, ale uvnitř jsem myslel, že se rozskočím. Ale jak říkám, Lucka byla moc příjemná a profesionální, takže po pár klapkách už jsem byl naprosto klidný,“ přiznává s úsměvem Marek, který v seriálu okusí i nějakou tu akční scénu, když v jeden moment zachrání jedné z vdov život. Skočí totiž do cesty kulce, která byla mířená na jednu z dam. „Střílečka mě moc bavila. Tolik nových vjemů, a hlavně věcí, na které se herec v tu chvíli musí soustředit, je vlastně docela náročné. To mě do té doby vůbec nenapadlo. Takže jsem byl rád, že se to celé povedlo na tři klapky, protože jinak by se mi asi zavařil mozek,“ poodhaluje zákulisí natáčení Marek Lambora, který se na obrazovce televize Prima objeví už v neděli 17. února, kdy krimiseriál Černé vdovy startuje.

Černé vdovy (1) - upoutávka
Černé vdovy (1) (postavy/Polívka a Vondráček) - upoutávka

VÍCE SE O SERIÁLU ČERNÉ VDOVY DOZVÍTE TADY

Diváci televize Prima se můžou těšit na Černé vdovy od 17. února ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama