Johana z Černých vdov se řítí nevědomky do pasti!

Černá vdova Johana se snaží zachránit firmu Renaty a jejího manžela Mirka. Zjistila, že podnik měl černé obchody s německou společností, a tak se snaží navázat spolupráci. Ale druhá strana ji nevěří ani nos mezi očima. Podívejte se na ukázku z nedělního dílu na Primě.
Johana jede obchodovat
Johana jede obchodovat
archiv Prima

reklama

5. díl seriálu Černé vdovy odkrývá další a další detaily, které by snad vyšetřovatele Olina mohli navést na špatnou stopu. Na jednu takovou se nachytá i strategička týmu Černých vdov, jež se rozhodla zachránit neprosperující firmu Renaty.

Zdá se, že našla jedinou možnost, jak podnik dostat finančně do plusu, ale rozhodně to nebude legální cestou. V ten moment ještě netuší, že se řítí do mafiánského obchodu, který pro ni nemusí dopadnout dobře.

Podívejte se na ukázku z 5. dílu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Černé vdovy (5): Spolupráce s mafií

Johana ani Veronika netuší, že Renata před nimi skrývá tajemství. Renata ještě neřekla kamarádkám o živém manželovi, kterého se snažily vyhodit do povětří, leč marně.

Vdova Veronika se i v pátém dílu snaží přežít, jak jen to jde. Její snaha dobýt sociální sítě se zatím tak úplně nevydařila, ale není všem dnům konec. Její bláznivý spolubydlící se jí rozhodl pomoci a začne s ní natáčet video blog.

Podle něj ale Veronika neumí být příliš sexy, a tak se rozhodne ji ukázat, jak polapit co nejvíce followerů a subscriberů.

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15. Po odvysílání najdete všechny díly v archivu.

reklama

reklama