Klapka, kamera a zákulisí seriálu Černé vdovy pohledem fotografa

Závěrečný díl úspěšného seriálu Černé vdovy byl odvysílán. Jeho díly můžete stále sledovat i v našem online archivu iPrima.cz. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení seriálu, kterého se zúčastnily takové hvězdy, jako je Jitka Čvančarová, Bolek Polívka, Jana Plodková, Filip Blažek nebo Lucía Siposová.
Černé vdovy - zákulisí natáčení  8
Černé vdovy - zákulisí natáčení 8
archiv Prima

reklama

Finální díl seriálu Černé vdovy vás provedl osudem tří kamarádek, které se po prožitém utrpení v manželství rozhodly dát sbohem manželům poněkud netradičním způsobem. 

Hlavních ženských rolí se chopila Jitka Čvančarová, Jana Plodková, Lucía Siposová a zdárně jim sekundoval Bolek Polívka společně s Filipem Blažkem, Markem Lamborou a dalšími.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Zákulisí seriálu Černé vdovy

Režie seriálu se chopil zkušený Radek Bajgar. Ten patří k našim momentálně nejúspěšnějším režisérům, který před nedávnem slavil úspěch se snímkem Teorie tygra, kam obsadil v hlavní roli Jiřího Bartošku. V Teorii tygra si zahrála i slovenská herečka Lucia Siposová. Ta se zcela nenáhodně objevuje v jedné z hlavních rolí seriálu Černé vdovy. Raděk Bajgar slovenskou krásku popisuje jako neřízenou energii, která potřebuje být pod režisérskou taktovkou správně navedena a následně se jí musí dát volnost. Podobným režijním stylem přistupuje i k Jitce Čvančarové.

"Jitka je neřízená střela, která si to zpracuje v sobě, a pak ze sebe vydá něco neuvěřitelného. S Janou je to přesná práce. Už když píšu, tak vím přesně, jak to bude dělat, jak se bude tvářit. Moc rád s ní pracuji," říká režisér seriálu Černé vdovy.

Jak popisuje práci s Janou Plodkovou? Podívejte se na rozhovor:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Černé vdovy (2): Režisér Radek Bajgar

 

Podívejte se do zákulisí natáčení seriálu Černé vdovy:

Černé vdovy - zákulisí natáčení  6
Autor: archiv Prima Černé vdovy - zákulisí natáčení 6

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!