Loučení s penězi je náročnější než s manžely. Černé vdovy se musí vzdát, podívejte se na ukázku

Černé vdovy se těm veselým právě teď nepřibližují ani omylem. Problémy střídají problémy a Renata se rozhodla rázně jednat. Podívejte se na ukázku z nedělního dílu Černých vdov, který uvidíte ve 20.15 na Primě. Epizody můžete sledovat po odvysílání online, nebo v předpremiéře v naší nové službě iPrima Videopůjčovna.
Vdovy a balík peněz. Kam s ním?
Vdovy a balík peněz. Kam s ním?
archiv Prima

reklama

Čím více peizod Černých vdov přibývá, tím více se objevuje mrtvol. Tak by se dal shrnout další díl Černých vdov, který vás čeká už tuto neděli ve 20.15 na Primě.

SERIÁL VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Renata se kvůli svému manželovi dostává s dcerou do nebezpečí. Jeho kamarád požaduje dost drastickým způsobem peníze zpět. Jedná se o celou tašku peněz, které by Černé vdovy potřebovaly v nelehké životní situaci. Začíná se totiž ukazovat, že většina manželů měla ve svých životech tajemství, která pomalu vyplouvají na povrch a bortí plány vdov, jež se momentálně těm veselým nepodobají ani omylem.

Podívejte se na ukázku, kdy se Černé vdovy musí loučit s penězi. A rozhodně to není lehké:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Černé vdovy (3): Loučení s penězmi

Sledujte Černé vdovy každou neděli ve 20.15 na Primě. Epizody můžete vidět po odvysílání online, nebo se na díly můžete podívat s předstihem v naší nové službě iPrima Videopůjčovna.

reklama

reklama