Na policejní stanici to Bolek Polívka pěkně schytal, on má ale eso v rukávu!

Olin z Brna stále vyšetřuje vraždu třech manželů a začíná zjišťovat, že účetnictví jednoho z nich skrývá prapodivná tajemství. Podívejte se na exkluzivní ukázku z 5. dílu Černých vdov, které uvidíte v neděli na Primě.
Vyšetřovatel Olin je na stopě
Vyšetřovatel Olin je na stopě
archiv Prima

reklama

5. díl seriálu Černé vdovy odkrývá další tajemství manžela Mirka, jenž je pro veřejnost mrtvý. S živým manželem třech slavných vdov nepočítají ani policisté, ale vyšetřovatel z Brna začíná mít myšlenky o tom, že vražda manželů má podivné spojitosti z firmou jednoho z nich. Jejich účetnictví není zrovna transparentní. Olin začíná tušit důležitou stopu. Ta se ale viditelně nelíbí jeho pražskému nadřízenému.

Podívejte se na ukázku z 5. dílu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Černé vdovy (5): Sár na policejním oddělení

Johana se po letech v domácnosti dala do práce. Snaží se zachránit podnik, který krachuje. Zdá se, že našla možnost, jak podnik dostat finančně do plusu, ale rozhodně to nebude legální cestou. V ten moment ještě netuší, že se řítí do mafiánského obchodu, který pro ni nemusí dopadnout dobře.

Vyšetřovatel Olin se neustále pohybuje v okolí podniku a ví, co Johana chystá.

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15. Po odvysílání najdete všechny díly v archivu.

reklama

reklama