Na tajemství Veroniky přijde Černá vdova Johana. Nahání ji autem přes půlku města

Veronika se do své slávy a sociálních sítích pustila s urputností sobě vlastní. K ní však využila nezkušeného zajíčka a také nevlastního syna Johany. Podívejte se na vtipnou ukázku z nedělního dílu.
Černé vdovy (6) 2
Černé vdovy (6) 2

reklama

Veronika pokračuje ve své instaslávě a společně se svým spolubydlícím natáčí další a další videa na Instagram a Youtube. Netuší ale, že se za ní zastaví její zajíček, který se dozví, že je jen součástí její hry a je z toho právem zničený.

Jeho smutné oči prozradíly všechno i Johaně, která se rozhodla, že to Veronice jen tak neprojde. Zlomit srdce čisté duši a ještě ji využít ke své slávě!

Podívejte se na vidoe ukázku z 6. dílu seriálu Černé vdovy:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Černé vdovy (6): Johana je vytočená

Johana se také v 6. dílu rozhodne vyřešit finanční stránku firmy Renaty, která měla s německou firmou z Drážďan utajenou úmluvu. Johana ale netuší, že se řítí do nebezpečné situace, kde ji může jít o život. Když se to dozví Renata je rozhodnutá Johanu zachránit ze spáru mafiánky Any Karoliny. Povede se ji to?

Veronika pokračuje ve své instaslávě a společně se svým spolubydlícím natáčí další a další videa na Instagram a Youtube. Netuší ale, že se za ní zastaví její zajíček, který se dozví, že je jen součástí její hry.

Renata stále bojuje se svým manželem Mirkem, který slíbil, že zmizí z České republiky. Plánuje být stále nezvěstný.

 

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15. Po odvysílání najdete všechny díly v archivu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!