Podívejte se do zákulisí Černých vdov. Jak se natáčelo zranění Filipa Blažka?

Jak se natáčela scéna, kdy se Renatin manžel probouzí v krvi na břehu přehrady? Podívejte se s námi do zákulisí na natáčení a přípravu této scény, která se tak trochu podobala hororu.
Černé vdovy - Filip Blažek na scéně  7
Černé vdovy - Filip Blažek na scéně 7
archiv Prima

reklama

Podívejte se s námi do zákulisí natáčení úspěšného seriálu Černé vdovy. Johana (Jitka Čvančarová), Renata (Jana Plodková) a Veronika (Lucia Siposová) si jednoho dne řekly dost a rozhodly se zbavit svých manželů, kteří se k nim chovali jako grázlové. Upekly dort, vyslaly je na loď rybařit, a v tom se uprostřed jezera ozvala ohlušující rána.

Filip Blažek jako jediný manžel past Černých vdov přežil, aniž by o tom ženy věděly.  Filip Blažek jako Mirek dostal druhou šanci.

„Samozřejmě, že mi byla zima, o tom žádná. Když ale natáčím takové akčnější scény, moc mě to baví a vůbec si nestěžuji,“ přiznává herec, který se ani nediví, že se seriálové ženy s nimi rozhodly skoncovat. „Jestli mají ženy vedle sebe skutečně takové násilníky, tak se jim ani nedivím.“ On sám ale seriálové vdovy viděl moc rád," vzpomíná Filip Blažek.

Podívejte se s námi do zákulisí:

reklama

reklama