Renata stráví během posledního dílu seriálu Černé vdovy noc s mrtvým manželem

Jednou jseš dole, jednou nahoře, Takový je život Mirka, manžela černé vdovy Renaty, která se ho snažila zabít, ale marně. Mirek se schovává před policií, hodlá opustit Čechy se svou pětadvacetiletou milenkou, ale...
promo Černé vdovy (8) 3
promo Černé vdovy (8) 3

reklama

Poslední díl seriálu Černé vdovy vás provede osudem tří kamarádek, které se po prožitém utrpení v manželství rozhodnou dát sbohem manželům poněkud netradičním způsobem.  Nenechte si ujít poslední díl Černých vdov v neděli ve 20.15 na Primě.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Poslední chyba v manželství Renaty a Mirka. Nebo je všechno jinak?

Mirek je rozhodnutý upláchnout do ciziny se svou barmankou, která vzala všechny peníze od mafie, aby mohli začít nový život. Jde se rozloučit se svou stávající rodinou. Dát sbohem dceři Líze a manželce Renatě. Jenže to vypadá, že chemie mezi manželi pořád je. Renata stráví s Mirkem, jenž je považován oficiálně za mrtvého, romantický víkend na chalupě u přehrady, kde to všechno začalo.

Podívejte se na ukázku z posledního dílu seriálu Černé vdovy:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Černé vdovy (8): Romantický víkend s mrtvým

Poslední momenty Černých vdov

Johana posledních pár dní tráví ve společnosti vyšetřovatele Olina. On byl po jejím boku, když postřelili jejího nevlastního syna. On byl ten, který Johaně vyjednávání s mafií rozmlouval. Olin po ní chtěl zásadní důkaz, jenž by mohl usvědčit Anu Karolinu z německé firmy, která si zaplatila transportaci mrtvol.

Johana chtěla se získaným videem, kde Ana Karolina vyhrožuje manželovi Renaty a zpovídá se z nelegálního jednání, využít pro vydírání, to se ale nepodařilo. Olin video potřebuje k zásahu policie. Johana se chce přiznat.

Těhotná Veronika netuší, co bude ve svém životě dělat. Dítě čeká s nevlastním snem své kamarádky, který se sotva postará o sebe. Ona sama zdědila dluhy po manželovi, kterého chladně zprovodila ze světa. Její bláznivý spolubydlící se ale rozhodl, že se chce stát otcem jejího dítěte.

Sledujte finální díl seriálu Černé vdovy na Primě již tuto neděli ve 20.15.

reklama

reklama