Ty nesmrdíš, to je zamilované vyznání nerda Černé vdovy. Podívejte se na ukázku

Černé vdovy se 7. dílem pomalu ale jistě chýlí ke konci. Případ mrtvých těl se začíná vyjasňovat, vyhrocovat a mezilidské vztahy se začínají upevňovat. Třeba v případě Veroniky a jejího spolubydlícího. Podívejte se na video ukázku z Černých vdov, které uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.
promo Černé vdovy - seriál  2
promo Černé vdovy - seriál 2

reklama

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Veronika je v prekérní situaci. Nejen, že se stala černou vdovou, ale kromě toho je ve svých sedmatřiceti letech poprvé těhotná. Otcem není nikdo jiný než dvacetiletý mladík a nevlastní syn Johany, její kamarádky.

Shrnuto a podtrženo. Veronika je bez peněz, partnera a čeká dítě s dalším dítětem. Johana očekává, že Veronika půjde na potrat, Veronika na to má ale úplně jiný názor. Kromě toho se dozvídá, že ji opouští její spolubydlící. Ten se při loučení zmíní o citech, které k ní chová.

Podívejte se na zamilovanou ukázku z 7. dílu seriálu Černé vdovy:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Černé vdovy (7): Vyznání nerda

Vyšetřování policisty z Brna, Olina, nabírá na obrátkách stejně jako rozhodnutí Johany získat od mafiánky Any Karoliny, co nejvíce peněz. Ta je vzteklá a plánuje drsnou odplatu, s kterou Johana nepočítá. Olin začíná Johaně naznačovat, že mu není lhostejná ani po osobní stránce a zároveň mu začíná docházet, do čeho se Johana namočila. Také si uvědomuje, že na německou firmu, která ilegálně převážela mrtvá lidská těla, má vazby policie. Olinovi je vyhrožováno i v práci.

Renata se stále vyrovnává s tím, že její záletný manžel žije a vede dvojí život s novou partnerkou. Míra ji ale oznámí, že plánuje ze země odjet.

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15. Po odvysílání najdete všechny díly v archivu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!